Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook blokuje linki sh.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook blokuje linki sh.st (/Temat-Facebook-blokuje-linki-sh-st-101219)

Strony: 1 2 3


Facebook blokuje linki sh.st - jarowskis - 09-11-2014 11:15

Witam wpadlem na pomysl zeby zarabiac na facebooku zrobilem strone i odrazu udostepnilem ja na innej mojej ktora ma 8k lajkow wszystko fajnie jest tam prawie 200 lajkow linki wstawione i nagle widze ze linkow nie ma ani w ogole tego posta sprobowalem jeszcze raz je wstawic i otrzymalem komunikat ze system wykryl ze te linki sa niebezpieczne i nie moge ich wstawic a inne strony tego typu wstawiaja takie linki bez problemu co mam zrobic zeby moc je wstawiac?


RE: Facebook blokuje linki sh.st - konrad123456789 - 09-11-2014 11:20

Użyj skracacza z maskowaniem, przykład: http://tinylink.pl/


RE: Facebook blokuje linki sh.st - jarowskis - 09-11-2014 11:21

sam na to wpadlem juz wczesniej no i niby sie udalo ale po kilku sekundach post zniknal poza tym te inne strony wstawiaja te linki normalnie bez ponownego skracania

Ktos ma jeszcze jakies pomsly?


RE: Facebook blokuje linki sh.st - asiorek - 09-11-2014 11:46

Jak chcesz wrzucać te linki to skróć link do zdjęcia wrzuć jak usuną to wrzuć fotkę na hosting od nowa i od nowa skróć.. Jesli nie chcesz skracać ti raczej innego wyjścia nie ma niz takie bawienie sie z tym Wink


RE: Facebook blokuje linki sh.st - jarowskis - 09-11-2014 11:50

Bawic to mi sie tak nie chce przed chwila sprobowalem zamaskowac link i to samo usuneli po mnucie i ni e rozumiem czemu akurat mi bo wszystkie takie strony wstawiaja te linki i zostaja bez problemu


Facebook blokuje linki sh.st - Admin - 09-11-2014 11:52

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Facebook blokuje linki sh.st - Aali - 09-11-2014 11:55

Spróbuj skrócić w skracaczu "maskującym", bez sh.st. Jeśli zablokują, problem jest z linkiem, który chcesz skracać. W innym wypadku widzę dwa rozwizania:
- napisać własny skracacz maskujący, który przekieruje na jakieś kotki przy wykryciu bota facebooka
- skracać linki do Twojej strony, a tam ramka z tym linkiem sh.st, lub przekierowanie po x sekund


RE: Facebook blokuje linki sh.st - v3XeR - 09-11-2014 11:58

niech link z shorte prowadzi np. do google.pl, link ten (shorte.st) skróć przez goo.gl i wstaw.
Na pewno zadziała. Jeżeli długo używasz tego samego skróconego linku to nic dziwnego, że jest blokowany. Spowodowane to jest tym, że użytkownicy zgłaszają ten link jako SPAM.


RE: Facebook blokuje linki sh.st - jarowskis - 09-11-2014 11:59

sprobuje
dam znac

no wstawilo sie teraz tylko czekac az usuna post

no tak jak myslalem post zostal usuniety


RE: Facebook blokuje linki sh.st - v3XeR - 09-11-2014 12:16

A dokąd dajesz przekierowanie??
Masz złośliwych fanów, że Cię zgłaszają ..pokerface