Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto dla młodzieży - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto dla młodzieży (/Temat-Konto-dla-mlodziezy-101215)

Strony: 1 2


RE: Konto dla młodzieży - Slight - 09-11-2014 18:07

(09-11-2014 16:09)GaCeL napisał(a):  Ja polecam ci mBank wymagana jest legitymacja szkolna poczytaj o izzyKoncie. 0 kosztów.

Ja też polecam. Kurier przyjeżdża i podpisujecie umowę. Smile


RE: Konto dla młodzieży - Koja - 09-11-2014 18:45

Polecam mBank. Sam mam i jestem zadowolony. Za nic nie trzeba płacić, konto masz zupełnie za darmo. Wchodzisz na strone, składasz wniosek i teraz albo idziesz do placówki banku albo po prostu czekasz na kuriera. Kurier przyjeżdza, podpisujesz kilka papierów i czekasz na aktywacje konta Smile


RE: Konto dla młodzieży - karol9919 - 09-11-2014 19:57

Załóż w PKO BP. Płacisz tylko 3 zł / miesięcznie za kartę. Najlepiej idź do banku stacjonarnego i załóż tam z rodzicem. Pani ci wszystko wytłumaczy i będzie git, ale możesz też na stronie internetowej, a podpis twój i rodzica w banku.


RE: Konto dla młodzieży - komorxd - 10-11-2014 11:09

i jeszcze jedno pytanie czy w każdym odzdziale można założyć konto czy trzeba iść do jakiegoś głownego oddziału czy coś takiego


RE: Konto dla młodzieży - Siwy2606 - 10-11-2014 11:17

Kurier do Ciebie przyjedzie jak złożysz przez internet wniosek...
Proszę linki do Izzykonta w mBanku
REFLINK - IZZYKONTO mBank
Czysty

Wszystko macie za darmo. Wydaje mi się, że warto.