Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentoring G2A - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mentoring G2A (/Temat-Mentoring-G2A-101166)



Mentoring G2A - pointsmaster - 08-11-2014 15:13

Może na początek co to jest wogóle g2a-> https://www.g2a.com/goldmine/education/

W ostatnim czasie zacząłem rozmyślać nad zostaniem mentorem w serwisie na którym działam od dłuższego czasu i odnoszę pewne sukcesy. Od razu zaznaczam, że początki proste nie są i wiele osób rezygnuje już na drugi dzień. Dlaczego? Dlatego, że wszystko wymaga czasu. O ile z czasem nakłady sił są mniejsze to początek wymaga poświęcenia. Znalezienia miejsc na EFEKTYWNĄ promocję, przygotowanie tekstów promocyjnych, tworzenia linków oraz ich promocję. I na tym właśnie by polegała moja pomoc
-co promować
-kiedy
-gdzie
-jak

Efekty mojej pracy wyglądają tak:
[Obrazek: qmeoxaply8yx.jpg]

Nie należy się sugerować napisem oczekuje. Wrzuciłem to, żeby po datach i godzinach sprawdzić aktualność tematu Smile Po tygodniu kolor zmienia się na zielony i prezentuje się w taki oto sposób:
[Obrazek: tgv4hwcuuvix.jpg]
Przykładowa dniówka, która jednocześnie będzie dla Was dowodem wypłaty:
[Obrazek: 6pbel3tsucut.jpg]
Czego jako mentor nie mogę zagwarantować:
-zarobku bez nakładu czasu(w początkowym etapie)
-gotowych miejsc(adresow www) do wrzucania na samym początku. Oczywiście podam kilka nisz(wraz z przykładami) a z czasem i i wiele miejsc na których z powodzeniem można zarabiać
-kontaktu 24/7. Jestem studentem i jestem dostepny głownie wieczorami

G2A w odróznieniu od innych systemów płaci prowizje od każdego zakupu dokonanego z Twojego linku o ile ten nie ma konta w serwisie. Jesli taka osoba przy składaniu zamówieniu poda swojego maila lub zalozy konto, wtedy będziesz otrzymywał dożywotnie prowizje od takiej osoby. Ponadto osoba nie musi kupić od razu, wejście w reflink jest zapamiętane przez kolejne 2 lata. I najważniejsze! Nie zarabiamy czyimś kosztem, nie promujemy czegoś czego nie ma. Może ktoś z Was znajdzie się na tym miejscu w przyszłości:
[Obrazek: bk7vnd130ti1.jpg]
Tabela przedstawia zarobki z dnia poprzedniego, czołowych użytkowników serwisu.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tą formą zarabiania to proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów Smile


RE: Mentoring G2A - daniel42na - 08-11-2014 15:18

Popraw screeny


RE: Mentoring G2A - P.pw - 08-11-2014 15:28

Brak screenów , Daj znać na pw zobaczymy czy jesteś Naprawdę godny Mentorowania ( Wielu było takich co obiecywali i nic nie mówili)


RE: Mentoring G2A - pointsmaster - 08-11-2014 16:13

@daniel42na
Zmienilem hosting screnow i zaczely wreszcie działać Smile
@P.pw
sprawdz skrzynke


RE: Mentoring G2A - Admin - 08-11-2014 16:14

Od kiedy dyskusja o zarabianiu to tablica reklamowa? o serwisie dyskutuj w temacie temu poświęconemu, ewentualnie wykorzystaj sygnaturę.


Mentoring G2A - Admin - 08-11-2014 16:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.