Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobki z AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Zarobki z AdSense (/Temat-Zarobki-z-AdSense-101157)

Strony: 1 2


RE: Zarobki z AdSense - t72 - 16-11-2014 18:50

takie pytanie:
Co zrobi google adsense jesli moi znajomi (kilka-kilkanascie osob) będa klikać w reklamy: codziennie, raz w tygodniu, raz w miesiącu? Google to zaliczy i wypłaci ? niezaliczy czy wręcz zbanuje ?


RE: Zarobki z AdSense - Sznurek11 - 22-12-2014 14:23

(16-11-2014 18:50)t72 napisał(a):  takie pytanie:
Co zrobi google adsense jesli moi znajomi (kilka-kilkanascie osob) będa klikać w reklamy: codziennie, raz w tygodniu, raz w miesiącu? Google to zaliczy i wypłaci ? niezaliczy czy wręcz zbanuje ?

Zbanują ci konto i nic nie dostaniesz Wink Uwierz mi, google adsense zna się na rzeczy i na spokojnie cie złapią, więc odradzam.

Nie wiedziałem, że doszło tyle odpowiedzi, dziękuję za pomoc, postaram się popracować nad reklamami. Co do programu partnerskiego to obawiam się, że np: złote myśli nie wypłacą mi zarobków :/


RE: Zarobki z AdSense - dart - 24-12-2014 18:52

Dzisiejsze spostrzeżenie: polskie świąteczne reklamy CPC: 0,43 zł, zagraniczne: 1,25 zł
Boom, chyba zaczynam robić stronki po norwesku, szwedzku i duńsku Tongue


RE: Zarobki z AdSense - hertia - 24-12-2014 18:55

No lepiej tworzyć serwisy pod zagranicznych użytkowników takie top polskie adsense a zagraniczne stawek to jak porównać mysz i kota.


RE: Zarobki z AdSense - Tomono - 02-01-2015 16:28

Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy jeśli bym napisał na stronie coś typu: "Zapraszam do klikania w reklamy, bo dla was to tylko kliknięcie a dzięki kupie sobie wątrobę" Chodzi mi tylko o sam sens tego cytatu czy za takie coś nie dostanę bana ?


RE: Zarobki z AdSense - mikiniki - 02-01-2015 16:32

(02-01-2015 16:28)Tomono napisał(a):  Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy jeśli bym napisał na stronie coś typu: "Zapraszam do klikania w reklamy, bo dla was to tylko kliknięcie a dzięki kupie sobie wątrobę" Chodzi mi tylko o sam sens tego cytatu czy za takie coś nie dostanę bana ?

Z tego co się orientuję, to zabronione.


RE: Zarobki z AdSense - tosmos - 02-01-2015 17:07

Czy na blogger.com można zarabiać na reklamch z google adsense ?


Odp: RE: Zarobki z AdSense - Radiant - 02-01-2015 17:59

(02-01-2015 17:07)tosmos napisał(a):  Czy na blogger.com można zarabiać na reklamch z google adsense ?

Tak.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2


RE: Zarobki z AdSense - marcinpitura - 12-01-2015 22:03

Proponuję zwiększyć ilość jednostek reklamowych do 3 na każdej podstronie i raczej zmienić jednostkę z wpisów, bo optymalna z pewnością nie jest.


RE: Zarobki z AdSense - Krakersik - 12-01-2015 22:25

Nabijanie klików przez znajomych, babcie, dziadka, teksty typu "kliknij w baner reklamowy to zbierzesz wodę dla Afryki" są bez sensu. Jeśli nie masz ruchu na stronie od razu Cię zbanują. Jeśli masz ruch to proszenie się o kliki nie jest potrzebne bo same zaczynają wpadać.

Szkoda konta adsense bo może kiedyś założysz prawdziwą witrynę internetową a uwierz inne serwisy reklamowe stawkami nie dorastają do pięt. Drugiego konta już nie zarejestrujesz :/