Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsza inwestycja-nauka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Pierwsza inwestycja-nauka (/Temat-Pierwsza-inwestycja-nauka-101136)



Pierwsza inwestycja-nauka - krifcok - 08-11-2014 06:59

Będe kończył właśnie 18 lat i chciał bym coś się nauczyć w dziedzinie inwestowanie. Jestem gotowy na początek włożyć 1 tysiąc. W co polecacie zainwestować ? Wiem, że trochę mały budżet, ale może się uda Wink


RE: Pierwsza inwestycja-nauka - Pan Inwestor - 08-11-2014 16:16

Witaj,

Decyzja trudna do podjęcia ale musisz sobie zadać podstawowe pytanie: 'Czy te pieniądze są Ci potrzebne do życia'? Czy w razie ich ewentualnej straty nie odczujesz ich straty? Jeżeli tak to możesz zacząć myśleć o ich inwestowaniu. Jeżeli odpowiedź jest przecząca to zgromadź taki kapitał, którego strata nie będzie cieżka do zaakceptowania. Jesteś młody, masz jeszcze czas na inwestowanie, więc polecam poczytać książki, blogi, czasopisma i gromadzić wiedzę. Wówczas łatwiej Ci będzie odnaleźć te inwestycje, w których będziesz się czuł najlepiej.


RE: Pierwsza inwestycja-nauka - krifcok - 08-11-2014 18:37

Nie ma problemu ze stratą kapitału, początki bywają ciężkie czasami Wink


RE: Pierwsza inwestycja-nauka - Rokes - 23-11-2014 16:27

(08-11-2014 18:37)krifcok napisał(a):  Nie ma problemu ze stratą kapitału, początki bywają ciężkie czasami Wink

Polecam Ci na początku skorzystać z tej strony, mają bardzo przydatne informacje dla nowicjuszy. ( A jak otworzysz u nich rachunek, będziesz miał tych informacji znacznie więcej )

http://trading-academy.pl/ Smile


Odp: Pierwsza inwestycja-nauka - migda009 - 24-11-2014 21:56

Nie rób głupot najlepiej wydaj ta kasę na alk, balety i dziewczyny ;D inwestować będziesz potem

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk 2


RE: Pierwsza inwestycja-nauka - dzemba - 26-11-2014 00:20

Dołóż 500 zł i zrób prawo jazdy Tongue według mnie jedna z lepszych inwestycji za tą kwotę, w twoim wieku.


RE: Pierwsza inwestycja-nauka - Speed94 - 29-11-2014 23:31

(26-11-2014 00:20)dzemba napisał(a):  Dołóż 500 zł i zrób prawo jazdy Tongue według mnie jedna z lepszych inwestycji za tą kwotę, w twoim wieku.

Ma rację