Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Z-list - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Z-list (/Temat-Rozwiazane-Z-list-10113)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Z-list - Driver - 10-07-2010 20:03

Jak zdobyć Z-lista szybko ? Znajomych już mam 5 i co dalej ? Czy wy nabiliście sobie sami 20 kont ?


RE: Z-list - Dominator - 10-07-2010 20:07

Jeśli masz nk to na śledziku mów że oni dają nagrody za darmo na 1000% (ale napisz to bardzo przekonująco), po prostu tam gdzie są największe fora i największe skupiska ludzi.


RE: Z-list - Driver - 10-07-2010 20:14

Wpisałem coś takiego : Wysyłam zaproszenia na LOCKERZ-jest to strona na której za darmo można zdobyć cenne nagrody(laptopy,iphony,aparaty,gry na PC).Ja wygrałem grę na PC-COD Modern Warfare 2,jeżeli ty też chcesz coś wygrać napisz do mnie wiadomość tutaj lub na GG:-------

Myślicie że dobre ?


RE: Z-list - Sergio - 10-07-2010 21:47

zależnie od tego czy mają włączonego śledzika, ale na moje oko raczej nie ;p
żeby zrobić zlista zrobiłem porządną stronę i podałem do niej link na gg, nk etc. - wtedy dużo zyskujesz
w sumie na niej nabiłem 50 zaproszonych w 2 tygodnie (0 SEO, darmowy hosting).


RE: Z-list - Driver - 10-07-2010 21:57

(10-07-2010 21:47)Sergio napisał(a):  zależnie od tego czy mają włączonego śledzika, ale na moje oko raczej nie ;p
żeby zrobić zlista zrobiłem porządną stronę i podałem do niej link na gg, nk etc. - wtedy dużo zyskujesz
w sumie na niej nabiłem 50 zaproszonych w 2 tygodnie (0 SEO, darmowy hosting).

mozesz do mnie napisać na gadu ? 7881026


RE: Z-list - Burned - 11-07-2010 15:24

Driver96 jeśli chcesz dobic tylko te 20 znajomych do z-lista pisz na gadu do znajomych czy maja chwile czasu zarejestrowac się na pewnej stronie. Ja nie zakładałem żadnej strony, popisałem trochę na GG i mam Z-Lista


RE: Z-list - PLUG - 11-07-2010 16:21

Zainwestuj w Neostrade xD zmienne IP i po kłopocie Wink


RE: Z-list - Yanke$ - 11-07-2010 17:08

Zmienne IP nic nie da, oni to spokojnie wykryją. Jak będziesz zmieniał proxy już mniejsza szansa, ale też sporo ryzykujesz. Najlepiej zapraszać znajomych, oni zawsze mają czas. Ewentualnie, przy minimalnych znajomościach angielskiego, polecam stronkę http://www.omegle.com chociaż tam coraz trudniej jest kogoś zaprosić (co trzeci wie coś o lockerz).


RE: Z-list - blackjoe - 11-07-2010 17:08

Ja znajomych do z-lista uzbierałem na demotach Tongue Przez 2 dni miałem 43 zaproszonych Big Grin


RE: Z-list - Marello - 11-07-2010 19:55

Sposobów na Z-lista jest pełno wystarczy że ruszysz głową.

-Fora
-Czaty
-Serwisy społecznościowe
-GG