Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsza własna stronka internetowa :) jak zdobyć ruch? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pierwsza własna stronka internetowa :) jak zdobyć ruch? (/Temat-Pierwsza-wlasna-stronka-internetowa-jak-zdobyc-ruch-101114)



Pierwsza własna stronka internetowa :) jak zdobyć ruch? - ocek - 07-11-2014 19:02

Witam was.
Przedstawiam Wam moją nowo utworzoną stronę www a mianowicie Procredito.pl - Inwestuj Bezpiecznie. Jest to witryna o tematyce finansowej. Większość materiałów na stronę czerpię z notatek ze studiów. Treści trochę już mam. Sama witryna stworzona została w oparciu o joomla, dodatkowe wtyczki. Dodałem również system partnerski Bankier oraz reklamy adsense. Problemem jest natomiast pozycjonowanie strony. Posiadam wpisy w katalogach, komentarzach, na forach których jestem użytkownikiem, profil na facebooku oraz film na youtube. Wiadomo ,że finanse są trudnym tematem do promowania, mam do was pytanie co jeszczę mogę robić aby ją wypromować? Chciałbym to zrobić samemu bez płacenia bo się na tym przejechałem 160zł do tyłu i zero efektów. Macie jakieś pomysły? smutny


RE: Pierwsza własna stronka internetowa :) jak zdobyć ruch? - bartheez - 08-11-2014 14:57

Konkurencje masz dużą, dlatego aby się wybić potrzeba trochę czasu.
Zbieraj przede wszystkim linki tematyczne do strony bo one mają moc.
Popraw odnośniki na swojej stronie bo podświetlenie linków na biało jest złym pomysłem.
Pozbądź się tych linków zwrotnych do katalogów.

Zrób sobie kilka darmowych blogów na temat finansowania np. na wordpress.com czy blogspot
i dodaj tam kilka artykułów na temat finansowania a po jakimś czasie dodaj odnośniki do swojej witryny.


RE: Pierwsza własna stronka internetowa :) jak zdobyć ruch? - ocek - 14-11-2014 15:07

Mam już 600 linków, głównie z różnych forum. Mam pytanie co do Page Rank. Czy aktualnie dużo on daje? Treść mam własną lecz Page Rank ani drgnie na mojej stronie i jest n/a smutny


RE: Pierwsza własna stronka internetowa :) jak zdobyć ruch? - rachman - 18-11-2014 01:16

PR obecnie nie ma takiego znaczenia jak kiedyś. Bardziej liczy się Trust Rank.
Jak masz swoje treści to promuj - staraj się by przyrost linków był wzrostowy i nie za szybki. Googiel to lubi. Wygląda to naturalniej jeśli są follow i nofollow.
Co do konkurencji... ogromna. Nie znaczy to że trzeba rezygnować.