Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły nastrój ludzi - na tym można zarobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zły nastrój ludzi - na tym można zarobić (/Temat-Zly-nastroj-ludzi-na-tym-mozna-zarobic-101067)



Zły nastrój ludzi - na tym można zarobić - mclain - 07-11-2014 10:08

I wcale nie mówię, że to jest złe. To bardzo dobre.

Jedna z zasad biznesu brzmi - znajdź problem i go napraw. A ostatnio bardzo dużo ludzi ma depresje, stany złego samopoczucia, upadki moralne itd.

Nie mam jakiś danych oficjalnych od samobójstw i leczenia klinicznego w kwestiach depresji, ale mogę dać rękę i kawałek nogi, że w XXI wieku to znacznie wzrosło.

Jak grzyby po deszczu sprzedają się:
- szkolenia rozwojonwe,
- nagrania relaksacyjne (hipnozy, afirmacje mp3, dźwięki relaksacyjne do medytacji itd.),
- produkty poprawiające nastrój, jak lampy antydepresyjne: http://blog.fruiti.pl/rozne/jak-dziala-lampa-antydepresyjna/

I tutaj moje pytanie, a właściwie pytania.

Czemu tak jest Waszym zdaniem? Skąd te problemy? Przecież XXI wiek, to lata demokracji, wolności, swobody. Może ludzie nie potrafią z niej korzystać? "Za komuny było lepiej", ale ludzie nie mogli robić zbyt wiele (prowadzenie własnego biznesu 30 lat temu? Big GrinBig GrinBig Grin bitch, please!)

A drugie pytanie - czy waszym zdaniem czy taki trend się będzie utrzymywać i czy warto wchodzić w tę branżę - rozrywkowo, lifestylowo - pomocniczną? Tworzyć produkty i usługi dla ludzi, którzy czują się źle? Czy są tam pieniądze?


RE: Zły nastrój ludzi - na tym można zarobić - MaLiN - 08-11-2014 01:10

Rozwój cywilizacji, dookoła nas facebooki, komputery i inne tego typu rzeczy, które zjadają naszą psychikę. Dodatkowo czas gra dużą rolę tu, bo czlowiek goni za pieniądzem, którego jest zawsze mało, a przez to również się denerwują. Pomysł jest ciekawy. Ludzie za te 5 - 15 lat będą chcieli wracać do kontaktu z naturą do spokoju.


RE: Zły nastrój ludzi - na tym można zarobić - adamkoc - 10-11-2014 22:12

MLN idealnie ujął mój pogląd na tą sytuację. Ludzie wg mnie robią się też coraz mniej samodzielni.


RE: Zły nastrój ludzi - na tym można zarobić - Makitor - 13-11-2014 00:04

to sie nie sprzeda