Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów (/Temat-Sluzba-Celna-bedzie-scigac-za-gre-u-bukmacherow-101060)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - sic - 02-02-2015 11:19

Zakłady bukmacherskie miały być zakazane ze względu na wiele osób, które są uzależnione od hazardu i potrafiły zadłużać się byle grać. Prawo chciało je chronić. Tyle teorii. Bo jak w takim razie ma się to, że parę wybranych firm bukmacherskich jest legalnych. Co w nich już nie można się uzależnić? To wszystko pic na wodę. Ktoś chciał się wzbogacić i myślał, że ściągnie podatek z zagranicznych bukmacherów, tymczasem oni rozliczają się za granicą w rajach podatkowych. I nic z tego nie mamy, tylko polski sport stracił sponsorów i tym samym miliony złotych.


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Korneliusz122 - 02-02-2015 11:30

Pieprzenie, to tyczy się tylko i wyłącznie osób, które REGULARNIE wypłacają większe kwoty z internetowego buka, wystarczy wypłacać na skrilla a stamtąd dopiero na konto...


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Soplica - 16-02-2015 00:48

W każdym buku internetowym jest możliwość wypłaty na Skrilla?


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - michal_1311 - 16-02-2015 08:41

W większości Smile


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Soplica - 16-02-2015 15:06

I co jak będę wypłacał hajs na Skrilla to ominą mnie konsekwencje?


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Avengens - 16-02-2015 18:59

Rozumiem, że jak wpłaciłem 30zł na bet at click bezpośrednio z millenium, a potem 5 tysięcy przez skrilla(nie pytajcie:huhSmile to nie muszę się niczego obawiać?


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Soplica - 16-02-2015 20:13

(16-02-2015 18:59)Avengens napisał(a):  Rozumiem, że jak wpłaciłem 30zł na bet at click bezpośrednio z millenium, a potem 5 tysięcy przez skrilla(nie pytajcie:huhSmile to nie muszę się niczego obawiać?

Służba celna nie interesuję się wpłatami.


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - kwenk21 - 17-02-2015 16:20

http://www.surebety.pl/.../london-affiliate-conference-2015


Polecam bardzo konkretny artykuł od zawodowego hazardzisty !!! Pojechał grubo ! Marzą mi się takie targi w Polsce.


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - bartex89 - 17-02-2015 16:34

(16-02-2015 20:13)Soplica napisał(a):  
(16-02-2015 18:59)Avengens napisał(a):  Rozumiem, że jak wpłaciłem 30zł na bet at click bezpośrednio z millenium, a potem 5 tysięcy przez skrilla(nie pytajcie:huhSmile to nie muszę się niczego obawiać?

Służba celna nie interesuję się wpłatami.


Tu sie mylisz, znam przynajmniej 1 osobę ktora dostała wezwanie w charakterze swiadka z art 107 2 (jak wiemy swiadek moze zmienic sie dosc latwo w podejrzanego - czyt art). Zrobiła ok 20 wplat po ok 20 zł na BAHa i nic nie wygrała (czytaj nie wyplacila). Wplaty były bezposrednio na konto BAH z BGZ.

Dane maja z kont bezposrednich wplat/wyplat np BAHa, bo jak wiemy jest w sumie 5 firm na chwile obecna, ktorych uzyskali dane .

Sledzic rozwoj mozecie w watkach:

http://www.surebety.pl/artykul/wezwanie-do-izby-celnej?page=2

http://www.forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-195.html


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Mksiak - 18-02-2015 15:24

Czyli jak teraz chciałbym zacząć obstawiać to mogę legalnie np na polskim STS, ale na Bet at Home już nie ?