Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recenzja strony ! Błędy,problemy,wady... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Recenzja strony ! Błędy,problemy,wady... (/Temat-Recenzja-strony-Bledy-problemy-wady-101037)



Recenzja strony ! Błędy,problemy,wady... - maxiu6621 - 06-11-2014 16:43

Witam,Idea

Bardzo prosiłbym o recenzje strony wawalot.pl

Za każdą radę, braki,problemy,wątpliowści uwzględnię i postaram się wprowadzić moją na stronę internetową . Przy okazji prosiłbym o pomoc w jaki sposób można byłby spopularyzować stronę internetową a także jej fanpage.

Z góry serdecznie dziękuje.Heart


RE: Recenzja strony ! Błędy,problemy,wady... - TheGleeMat - 06-11-2014 17:49

Słabej jakość grafika w Headerze .
Search This Site... - w wyszkuiwarce powinen ten napis być po Polsku . Jeśli nie umiesz zmienić wal śmiało spróbuje pomóc
Trochę za nudno na stronie może to przez to białe tło ? nie wiem konkretnie ale za mało się dzieje chyba . (Jeśli to rzeczywiście przez tło to polecam stronę subtlepatterns.com )
Na dole w stópce znów po angielelsku About Me a mogło by być w naszym języku .
Usunął bym reklemę spod menu górnego .

Ogólnie dopracowałbym detale i byłoby git.
Pozdrawiam Smile

/

Widzę, że masz wtyczkę dla Wordpressa aby strona była mobila myślę, że dzięki temu strona wygląda lepiej na komórce niż normalnie Smile


RE: Recenzja strony ! Błędy,problemy,wady... - MaLiN - 07-11-2014 00:17

Za dużo wolnego pola nad "Tanie loty z Warszawy". Ogólnie pod głównym menu jakoś tak pusto (oprócz reklamy oczywiście). Kolor strony pasuje, bo od razu mi się skojarzyło z niebem Smile

Co do reklamy, zakręć się przy fanapage'ach turystycznych, podróżniczych.


RE: Recenzja strony ! Błędy,problemy,wady... - maxiu6621 - 07-11-2014 11:55

Super,wielkie dzięki za wskazówki z pewnością postaram sie poprawić stonę. Dlatego zapraszam do dyskusji. Im więcej porad tym lepiej. Tak,staram sie rozmawiać z fanpageami własnie z mojej branży,niestety bardzo trudnym jest to zwłaszcza ,że strona jeszcze nie jest az tak popularna aby zwracała uwagę na siebie Może jakieś pomysły na reklamę ?


RE: Recenzja strony ! Błędy,problemy,wady... - TheGleeMat - 07-11-2014 14:11

Jeśli chodzi o rekalmę to celowałbym w SEO polecam wtyczkę Wordpress SEO i stosowanie się do jej rad . Dzięki niej kilkanaście pozycji mam w TOP 10 w google choć zajęło mi to parę miesięcy . Do tego AdWords pewnie się także, przyda niektóre frazy są tak konkurencyjnę, że nie udaje mi się ich dobrze wypozycjonować .


RE: Recenzja strony ! Błędy,problemy,wady... - maxiu6621 - 07-11-2014 14:55

Wielkie dzieki za rady i pomoc. Wtyczka juz jest od dawna zamontowana,i strona pod niektóre frazy jest dobrze wypozycjonowana. Np wawalot to oczywiście na 1 miejscu, Tanie loty z Warszawy na 5 ,tanie loty to jest chyba top 30 dopiero ale to bardzo trudna fraza. Jakieś rady jeszcze ?

Co myslicie o marketingu szeptanym nie myląc ze szemranym !! aby zleceniobiorcy z daną marka (eksperckie avatary itd ) tworzyli wpisy i polecali stronę ? Czy efektywnośc tego typu marketingu jest wysoka? I gdzie takich ludzi znależc? Może ktoś na forum interesuje sie tym ?
Z góry wielkie dzieki Smile


RE: Recenzja strony ! Błędy,problemy,wady... - TheGleeMat - 08-11-2014 13:23

Jeśli nie wiesz na którym miejscu jest dana fraza skorzystaj z narzędzi google webmaster tool sprawdzisz to jak i wiele innych ważnych rzeczy .


RE: Recenzja strony ! Błędy,problemy,wady... - maxiu6621 - 08-11-2014 14:50

Tak,wiem. Mam stycznośc z tym narzędziem. Dzięki za pomoc.
Ponawiam prośbe o pomoc w sprawie marketingu szeptanego. Jakieś rady. Ktos ,coś ?