Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Telefon od TakeAGift - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Telefon od TakeAGift (/Temat-Telefon-od-TakeAGift-10099)



Telefon od TakeAGift - Stachu - 10-07-2010 17:46

Siema!
Właśnie zadzwonił do mnie telefon od TakeAGift w sprawie wysyłki koszulki, którą wygrałem na pierwszym restocku. Powiedzieli mi, że mają zamieszanie i dopiero wyślą za 7-8 dni roboczych, ale za to dodadzą gratisowo smyczke...;p
To tyleBig Grin
A i jeszcze jedno, powiedział, że nie będzie do wszystkich dzwonil.


RE: Telefon od TakeAGift - spencerpole - 11-07-2010 21:35

Ty to masz chody, i jeszcze smyczkę no no


RE: Telefon od TakeAGift - Stachu - 11-07-2010 23:49

To, że powiedzial, że do wszystkich nie bedzie dzwonił, to znaczy, że wszyscy się nie dowiedzą o tym telefonicznie, ale do wszystkich kto zamowil koszulke to dostana smyczke


RE: Telefon od TakeAGift - Xkoniak - 12-07-2010 10:32

"Nagrody zostały już przekazane do wysyłki. Będą od poniedziałku nadawane i wtedy każdy dostanie maila od firmy kurierskiej. Nadawanie przesyłek powinno się zakończyć we wtorek. W przypadku koszulek wystąpią pewne opóźnienia, ale o tym każdy użytkownik został/zostanie poinformowany indywidualnie. "

Smile

Zadzwonią do tych co wygrali koszulki Wink Bo beda opóźnienia Smile


RE: Telefon od TakeAGift - sebastian43210 - 12-07-2010 11:39

jakim prawem informują o takich sprawach telefonicznie.mój telefon to moja prywatna sprawa.nie po to go podawałem aby do mnie dzwonili.co oni zapomnieli że są maile?


RE: Telefon od TakeAGift - omencs - 13-07-2010 16:51

Do mnie też dzwonił i to samo mówił.


RE: Telefon od TakeAGift - Admin - 13-07-2010 17:06

to jakis obled malo ze nagrod nie ma na restockach to jeszcze marne koszulki w ktorych pokazac mozna sie jedynie w garazu czy piewnicy trzeba czekac miesiacami.


RE: Telefon od TakeAGift - Xkoniak - 14-07-2010 16:30

@up
Ale dodają smyczkę !!!.

@top

Powoli dochodzą już nagrody więc i koszulki powinny dojść i nie tylko kuszulki dochodzą z opóźnieniem ale i reszta nagród.Tak to jest jak wysyła się na ostatnią chwilę ale nic nie poradzimy.


RE: Telefon od TakeAGift - arekman5 - 20-07-2010 19:55

heh no niezle Big Grin