Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie bez inwestowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie bez inwestowania (/Temat-Zarabianie-bez-inwestowania-100974)



Zarabianie bez inwestowania - kamils297 - 05-11-2014 19:43

Chcecie legalnie zarobić dodatkowe pieniądze lecz nie macie żadnego pomysłu który moglibyście zrealizować. Jak tak to być może mam rozwiązanie waszego problemu otóż niektóre firmy udzielają pierwszej pożyczki za darmo a jak by tego było mało to za polecenie nowego pożyczkobiorcy dają w pierwszej 30zł a w drugiej 50 co daje 80 PLN-ów za free a mój plan jest taki: na adres; [email protected] należy wysłać swój nr konta bankowego, ja w odpowiedzi wyślę ci zaproszenia do wzięcia 2 darmowych pożyczek później należy odesłać mi potwierdzenie otrzymania pożyczki (można zamazać dane osobowe) a ja przeleję ci połowę zarobionych środków czyli 40zł . Pewnie zastanawiacie się jeszcze jaką macie pewność że otrzymacie pieniądze no to wam powiem jak nie przeleje komuś kasy to wiadomo że dana osoba napiszę o tym w komentarzu i już nikt z tego nie skorzysta więc więcej bym na tym stracił niż zyskał. Druga sprawa to to jakie wy macie z tego korzyści mianowicie: 1-Dostaniecie darmową pożyczkę (nawet jak bym był oszustem to nic nie tracicie) do której wam dopłacę 40zł, 2-pożyczkę możecie również w coś zainwestować albo w ostateczności przelać na oszczędnościówkę zawsze to parę groszy do przodu a po miesiącu oddać, 3-Wy również możecie po wzięciu pierwszej pożyczki polecać ją dalej innym osobą i na tym zarabiać (pożyczkę można polecać nawet osobom spokrewnionym). Krótko mówiąc jest to oferta która nic nie kosztuje i można na niej tylko zyskać. Jedyne warunki jakie należy spełnić to mieć 21 lat, nie mieć złej historii w bik (można jej nie mieć to pożyczkę się dostanie), musi to być pierwsza pożyczka w danej firmie (jeśli nie jest pierwsza również można ją odpłątnie polecać) oraz posiadać konto bankowe


Zarabianie bez inwestowania - surfer0700 - 06-11-2014 12:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.