Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona WWW, jak wypromowac? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Strona WWW, jak wypromowac? (/Temat-Strona-WWW-jak-wypromowac-100958)

Strony: 1 2 3


Strona WWW, jak wypromowac? - Sorejka - 05-11-2014 17:35

Witam, jako iż ostatnio postanowiłem założyć stronę WWW coś ala kwejk,besty,itp. ale o calkiem innej tematyce skupiającej się na jednym konkretnym celu.
Moim skromnym zdaniem sam bym przeglądał taką stronę jakby taka istniała (może istnieje ale nie znalazłem takowej normalnej ogarnietej.) Reklamowałem ją tu i ówdzie ale efekty były marne, a więc pytanie dla was w jaki sposób najlepszy,najefektywniejszy będzie zachęcenie ludzi by odwiedzili taką strone?


RE: Strona WWW, jak wypromowac? - v3XeR - 05-11-2014 17:44

Najlepiej chyba będzie promować przez facebook, wgraj jeszcze może ukryty przycisk share


RE: Strona WWW, jak wypromowac? - mikiniki - 05-11-2014 17:50

No wszystkie media społecznościowe jakie istnieją.
Warto też skupić się na pozycjonowaniu w Google.
Ale tematyka rozrywkowa jest tak oblegana, że ciężko się przebić.
Chyba że masz na prawdę unikatowy pomysł Smile
Powodzenia.


RE: Strona WWW, jak wypromowac? - Sorejka - 05-11-2014 17:58

@v3XeR
O co chodzi dokladniej z UKRYTYM share?

@mikiniki

Hmm.. jest tego już dużo w sieci ale nie ma konkretnej normalnej strony WWW w której są te obrazki ładnie przedstawione do przeglądanie i nie trzeba się pałętać po różnych fb/blogach itp. by sobie trochę takich obrazków pooglądać. / Możliwe że coś istnieje takiego tylko że pewnie nie aktywne lub bardzo bardzo słabo znane więc nie jestem w 100% pewny co do istnienia takiej strony.

Mógłbyś polecić parę mediów? może którychś nie będę znać to mi troszeczkę w pomożesz, dziękuje.


RE: Strona WWW, jak wypromowac? - Klin - 05-11-2014 18:03

Przebicie się w google to będzie sztuka

Social media przykłady

Facebook, Twitter, YouTube, Vimeo (?), Nk, Google+, Pinterest, Instagram, Metacafe (?),


RE: Strona WWW, jak wypromowac? - mikiniki - 05-11-2014 18:09

Zresztą linki z serwisów społecznościowych, mają duży wpływ na pozycję.
Więc zakładaj strony / konta z nazwą strony / adresem i wrzucaj linki do ciekawych materiałów.


RE: Strona WWW, jak wypromowac? - Sorejka - 05-11-2014 20:39

okey, dziekuje za pomoc skorzystam z rad


RE: Strona WWW, jak wypromowac? - MaLiN - 05-11-2014 22:13

Jeszcze możesz spróbować z marketingiem szeptanym. Wstawianie linków do zdjęć/gifów z Twojej strony na różnych forach, gdzie jest to tylko dostępne.


Odp: Strona WWW, jak wypromowac? - v3XeR - 05-11-2014 22:13

Ukryty share - użytkownik klikając w np. obrazki, automatycznie udostępni na fb post z linkiem do Twojej strony. Taki skrypcik trochę kosztuje..

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: Strona WWW, jak wypromowac? - Klin - 06-11-2014 06:16

(05-11-2014 22:13)v3XeR napisał(a):  Ukryty share - użytkownik klikając w np. obrazki, automatycznie udostępni na fb post z linkiem do Twojej strony. Taki skrypcik trochę kosztuje..

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2

Dlatego za niego nie placimy poniewaz jest za darmo