Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kurs, szkolenie. Potrzebuję Rady :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kurs, szkolenie. Potrzebuję Rady :) (/Temat-Kurs-szkolenie-Potrzebuje-Rady-100957)



Kurs, szkolenie. Potrzebuję Rady :) - Snaggy - 05-11-2014 17:28

Siemanko forumowicze, zakładam temat bo potrzebuję porady Smile.
Zacznijmy od początku, skończyłem liceum, zdałem maturę, a co za tym idzie posiadam wykształcenie średnie(pełne czy coś). Na studia nie idę bo nie idę Big Grin(proszę nie poruszajmy tego tematu). Chciałbym znaleźć robotę, aczkolwiek najpierw przydałoby się zrobić jakieś kursy, żeby pomogły mi się odnaleźć. Komputery to moja pasja, uwielbiam wszystkie sprawy z nimi związane i z tym chciałbym wiązać swoją przyszłość(np. webmaster czy programista). I tutaj pojawia się pytanie, jakie kursy, szkolenia opłacało by się zrobić, aby można było coś robić właśnie w tym kierunku. Chce aby ten kurs nie był typowym wyzyskiwaczem kasy, chcę coś z niego wynieść i żeby był coś wart. Wiem, że na rynku pracy jest dzisiaj ciężko, i wiem, że nie będzie łatwo(masło maślane), ale coś trzeba robić. Proszę nie mieszać mnie z błotem i proszę także o jakieś poważne odpowiedzi(lubię humor, ale bez przesady Big Grin).
Tych co wyciągną pomocną dłoń nagradzam reputem.
By żyło się lepiej.
Pozdrawiam.


RE: Kurs, szkolenie. Potrzebuję Rady :) - PremAccHack - 05-11-2014 17:38

Wyjedzie za granice. Zarobki zadawalajace, a o robotę tez nie jest ciężko Smile

Ps. Co do pracy w Polsce:
Znajomości = praca = zadowalający zysk
Praca u prywaciarza = rżniecie w tyłek = najniższa krajowa.


RE: Kurs, szkolenie. Potrzebuję Rady :) - Similquak - 13-11-2014 00:20

Jeżeli chcesz iść w dziedzine IT to musisz się w czymś określić i wyspecjalizować. Jeżeli będziesz specjalistą w dziedzinie to będziesz miał szanse na dobrze płatną pracę. W IT możesz się specjalizować w programowaniu, bazach danych, mobile, sieci, bezpieczeństwo systemów komputerowych. Co do kursów i szkoleń polecam Ci darmową platformę microsoftvirtualacademy.com. Większość szkoleń jest po angielsku ale są również po Polsku