Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hazard - obstawiaj BTC i wygrywaj! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Hazard - obstawiaj BTC i wygrywaj! (/Temat-Hazard-obstawiaj-BTC-i-wygrywaj-100939)



Hazard - obstawiaj BTC i wygrywaj! - Adriano42 - 05-11-2014 12:25

Witam, serwisy, które przedstawię są już znane na tym forum. Jednak przedstawię je w nieco inny sposób Wink

Mianowicie, jeżeli ktoś chciałby zacząć zdobywać BitCoiny poprzez hazard ale nie chce wpłacać swoich BTC, to ten temat jest właśnie dla Ciebie :]

Będziemy potrzebowali telefonu z androidem.

Pobieramy sobie aplikację ze sklepu play - BitCoin Flapper: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.battledude.coinflapper

Rejestrujemy się w niej. Teraz musimy uzbierać sobie 0.00016 BTC na wypłatę pierwszą (otrzymamy na portfel 11k satoshi). Gramy w turniejach FREE i za zwycięstwo zarabiamy 300 satoshi więc uzbieranie 16k nie powinno być problemem.

Gdy już wypłaciliśmy BTC, rejestrujemy się na tej stronce (także jest aplikacja na androida):

Czysty: https://bitcoin-scratchticket.com

Na powyższej stronie podajemy adres portfela identyczny co ten, z którego dokonaliśmy wypłaty z BitCoin Flapper.

A teraz... Jeżeli na BitCoin Flapper zarobimy ponownie 10k satoshi to na BitCoin-ScratChicket także będziemy mieli to 10k satoshi i możemy sobie już hazardować Tongue

Można wygrać, można przegrać. Osobiście z 3k satoshi zrobiłem 20k satoshi, żeby przez głupotę zagrać za stawkę 20k satoshi i przegrać wszystko Smile

Mam za słabą osobowośc do hazardu więc wolę unikać, jednak podzieliłem się tym z Wami bo pewnie nie jedna osoba chciałaby sobie się tak pobawić.

Hazard polega na tym, że mamy plansze z kartami (15 kart do odkrycia) i musimy pośród tych 15 odnaleźć 6 znaczków BitCoina NIE przekreślonych, a tym samym uniknąć zebrania 9 kart przekreślonych;]

Stawka 1.6 - 15 kart, potrzeba 6 znaczków BTC do wygranej, a 9 błędnych do przegranej (60% szans na wygraną)
Stawka 2.9 - 15 kart, potrzeba 6 znaczków do wygranej, a 8 błędnych do przegranej (34% szans)
Stawka 5.3 - 15 kart, potrzeba 6 znaczków do wygranej, a 7 błędnych do przegranej (18% szans)
Stawka 10.6 - 15 kart, potrzeba 6 znaczków BTC do wygranej, a 6 błędnych do przegranej (9% szans)
Stawka 23.4 - 15 kart, potrzeba 6 znaczków BTC do wygranej, a 5 błędnych do przegranej (4% szans)

Pozostaje mi życzyć Wam powodzenia! Smile

Mile widziane reputki ;]


RE: Hazard - obstawiaj BTC i wygrywaj! - kamcio7788 - 08-11-2014 20:23

czy ta druga strona jest wypłacalna?


RE: Hazard - obstawiaj BTC i wygrywaj! - Adriano42 - 09-11-2014 17:34

To są oba serwisy połączone więc możesz wypłacać z obu. Mi wypłacali.