Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
▶ STRATEGIE ◀ - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: ▶ STRATEGIE ◀ - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? (/Temat-%E2%96%B6-STRATEGIE-%E2%97%80-skuteczne-sposoby-na-zarabianie-na-opcjach-binarnych-100928)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - MaLiN - 23-02-2015 14:16

@[Bania] Jak nie ma strzałki, to po prostu nie wchodzisz w pozycję Wink


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - bart07 - 23-02-2015 18:55

(11-02-2015 15:57)Bania napisał(a):  
(02-12-2014 21:55)MoreSound napisał(a):  Uważajcie tylko z tą strategią (Short-Term), bo strzałki z błędnymi sygnałami znikają Wink

Wlasnie zauwazylem, ze przy paru alarmach strzalek nie ma. Mozesz mi wytlumaczyc jak to interpretowac? Jak strzalka zniknie to nie wchodzic czy jak?

Wtedy nie wchodzisz!!! Sam się na początku prawie przejechałem na tej strategii, więc ostrzegam by nie wchodzić od razu.


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - rasiak221 - 09-03-2015 16:33

MLN ja mam do Ciebie pytanko - potrzebuje zweryfikować swoje konto adresem zamieszkania lecz mam dopiero 19 lat i żadne rachunki za media itd nie przychodzą do mnie, co mam zrobić aby zweryfikować konto ?


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - MaLiN - 09-03-2015 17:21

@[rasiak221] a posiadasz konto bankowe?


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - rasiak221 - 09-03-2015 17:47

tak, posiadam


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - MaLiN - 09-03-2015 18:04

To powinno wystarczyć, ewentualnie faktura VAT na które widnieje adres zamieszkania, bądź też wykaz zameldowania Smile


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - rasiak221 - 09-03-2015 18:26

ale czekaj, mam zajść po wydruk do banku? nie mam żadnych fakturek w domu a oni wyciągu online nie akceptują gdyż potrzebuje to na plus 500/ sory za burdel


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - nitram - 09-03-2015 19:48

Wydrukuj wyciąg z konta bankowego i zrób zdjęcie lub skan tego wydruku na 99% przejdzie Smile a jak nie to udajesz się do banku i prosisz o wyciąg w formie papierowej (mogą naliczyć Ci opłatę za wystawienie papierowego wyciągu), albo udajesz się do urzędu miasta/gminy i prosisz o formularz potwierdzający zameldowanie czy jakoś tak to się nazywa.


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - bart07 - 11-03-2015 13:08

@[rasiak221] Ja musiałem się udać do banku, żeby pracownik mi wydrukował wyciąg mojego konta i naniósł pieczątki banku. Myślę, że to najwygodniejszy sposób, bo mi osobiście zajęło to ok 10 minut


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - rasiak221 - 11-03-2015 15:06

dokładnie tak zrobię, dzięki ! Wink