Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
▶ STRATEGIE ◀ - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: ▶ STRATEGIE ◀ - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? (/Temat-%E2%96%B6-STRATEGIE-%E2%97%80-skuteczne-sposoby-na-zarabianie-na-opcjach-binarnych-100928)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - viciu - 26-11-2014 20:15

właśnie zainstalowałem strategie SHORT - TERM
jutro będę testował.
powiem wam że jakbym od rana słuchał tej strategii to bym miał 13/13 trafień
inwestując 50 zł każde to bym miał 550 zysku Big Grin


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Maersk - 26-11-2014 22:39

(26-11-2014 20:15)viciu napisał(a):  właśnie zainstalowałem strategie SHORT - TERM
jutro będę testował.
powiem wam że jakbym od rana słuchał tej strategii to bym miał 13/13 trafień
inwestując 50 zł każde to bym miał 550 zysku Big Grin

Możesz powiedzieć swoimi słowami o co mniej więcej w tym chodzi?


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - viciu - 26-11-2014 23:57

instalujesz MT4, pod to kopiujesz pliki wybranej strategi.
jest to skrypt/algorytm który analizuje na bieżąco wykres np. danej pary walutowej.
jeśli wykryje możliwy wzrost lub spadek wg tej strategi to włącza się alarm.
Wtedy to już od Ciebie zależy czy mu zaufasz i obstawisz Smile

jutro będę testował w praktyce na razie wygląda obiecująco


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Maersk - 27-11-2014 00:18

Gdzie taki skrypt można dostać?


STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - viciu - 27-11-2014 01:02

Pierwszy post?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - kuleczkan - 27-11-2014 01:17

hmm bardzo fajnie a moglibyście jakoś powiedzieć gdzie można DEMO przetestować takie strategie byłbym bardzo wdzięczny chociarz i tak już jestem super robota


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - MaLiN - 27-11-2014 01:50

(27-11-2014 00:18)Maersk napisał(a):  Gdzie taki skrypt można dostać?

http://www.binary24.pl/pl/top/strategie Wink

(27-11-2014 01:17)kuleczkan napisał(a):  hmm bardzo fajnie a moglibyście jakoś powiedzieć gdzie można DEMO przetestować takie strategie byłbym bardzo wdzięczny chociarz i tak już jestem super robota

http://www.binary24.pl/pl/top/demo Wink


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - kuleczkan - 27-11-2014 19:17

(26-11-2014 20:15)viciu napisał(a):  właśnie zainstalowałem strategie SHORT - TERM
jutro będę testował.
powiem wam że jakbym od rana słuchał tej strategii to bym miał 13/13 trafień
inwestując 50 zł każde to bym miał 550 zysku Big Grin

Mam pytanie odnośnie strategii short them, bo dostaję te alerty, tylko nie bardzo umiem je odczytać a więc gdy dostaję wiadomość typu:

USDCHF (1 min) signal: Oversold below -9!
USDCHF (1 min) signal: Overbought above 8!
Co oznacza oversold below, oraz te numery ?
oraz
BB_Alert Arrows sell USDCHF M1
co oznacza ten alert?
Podaje przykładowo 1 min, żeby szybciej były alarmy do pisania postu, aczkolwiek o ile się orientuję to mam grać na m5 i m15 na short them tak??


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - viciu - 27-11-2014 19:38

short them to jest strategia na 5M i 15M
na 1M ma małą skuteczność.

właśnie jestem po praktycznych testach tej strategii.
12 pod rząd trafień, teraz mi nie weszło i koniec na dziś
zobaczymy jak na dłuższą metę wyjdzie.


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - kuleczkan - 27-11-2014 19:46

viciu wiem wiem. tylko mógłbyś mi wytłumaczyć jedną rzecz odnośnie tych alertów?
Oversold below -9!
Overbought above 8!
są takie 2 rodzaje i przy jednym mam kupić a przy drugim sprzedać czy mógłbyś mi powiedzieć który mi podpowiada do kupna a który do sprzedaży??
oraz co mówią mi te liczby przy tym?