Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - viciu - 09-12-2014 14:13

co się wyrabia z tym CPC?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Slight - 09-12-2014 16:49

W ciągu 24 h SuperExpresowa nie została zlecona, w takim razie bez prowizji?

Wysłane z mojego GT-I9300


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 09-12-2014 19:15

(09-12-2014 14:13)viciu napisał(a):  co się wyrabia z tym CPC?
Była zmiana serwera na tym serwisie, jeżeli coś nie wyświetla Ci się w porządku to na 90% trzeba czekać na odświeżenie DNS'ów.

(09-12-2014 16:49)Slight napisał(a):  W ciągu 24 h SuperExpresowa nie została zlecona, w takim razie bez prowizji?

Wysłane z mojego GT-I9300
Opóźniony SE to zawsze obniżona prowizja.


Wkrótce chcemy zrobić system, w którym termin płatności będzie stały - płatność do 7 dni od daty zlecenia. I tutaj pytanie do Was, czy zostawiać Super Express? Czy może warunkowo wyłączyć i jeśli ktoś będzie chciał pilnie szybką płatność (bez prowizji), to po prostu się z nami skontaktuje? Ewentualnie moglibyśmy dodać pole "Twój komentarz do zlecenia", gdzie moglibyście dodać jakąś uwagę do nas przy zlecaniu wypłaty.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Slight - 09-12-2014 19:17

Ja bym proponował zostawić SE, czasami trzeba pilnie $$, a w końcu i dla Ciebie idzie prowizja. Wink

Wysłane z mojego GT-I9300


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - nitek44 - 11-12-2014 19:32

Jak działa "Dostępne do wypłaty:"?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 11-12-2014 19:40

Są tam wszystkie środki, które są dostępne do wypłaty Smile Czyli w przypadku naszych programów (dostarczanych przez naszą firmę) wszystko to, co na bieżąco zarabiacie.

Przymierzamy się jednak do kilku zewnętrznych programów, gdzie będzie walidacja i wówczas zarobione środki nim staną się dostępne do wypłaty, będą musiały być sprawdzone Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - nitek44 - 11-12-2014 21:11

Aha to dobrze, bo już się bałem, że zrobiliście jak na FC, że pieniądze zarobione w danym miesiącu dostępne do wypłaty są w następnym Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - 4Colors - 11-12-2014 21:12

Jak długo czeka się na odpowiedź na pw?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - ddww - 11-12-2014 21:31

Zależy od tego kiedy Karczu wejdzie na forum. Proponowałbym raczej uderzyć na GG dostępnym po zalogowaniu Wink


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 11-12-2014 21:57

(11-12-2014 21:11)nitek44 napisał(a):  Aha to dobrze, bo już się bałem, że zrobiliście jak na FC, że pieniądze zarobione w danym miesiącu dostępne do wypłaty są w następnym Smile

Nie nie, nic z tych rzeczy Smile Z naszych programów środki zawsze będą od razu dostępne do wypłaty.