Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Karczu - 05-06-2020 20:56

Spróbuj zalogować się wpisując email zamiast loginu Smile


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - dawid327 - 07-06-2020 13:37

Zawsze wpisuję email. Widocznie była jakaś zwiecha na serwerze bo jakąś godzinę później spróbowałem na te same dane i się zalogowałem także problem solved Big Grin


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - TelegramGrzegorz - 10-07-2020 14:34

Może ktoś zerknąć na dwa programy CPS? Tj. Biedronka? Jeedna osoba napisała, że po podaniu danych wyskakuje błąd ( niby sa złę dane karty - a nie są)


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - cezar78 - 06-11-2020 12:19

Czy macie takie coś jak smartlink (nisza randki dla dorosłych) ? Żeby przekierowywał na odpowiednią ofertę ludzi z całego świata, powiedzmy wrzucam linka na hiszpańskiej stronie i jak ktoś kliknie to mu wyskoczy hiszpańska oferta randkowa. Takie coś jest w Adverten i LosPollos


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - ictoicto - 23-11-2020 15:18

Nie jestem z LN, ale śpieszę z odpowiedzią. Mają 5 z branży ERO, jest taka kategoria w dziale Kampanie.

[18+] Erotyczny - Randkowy
Smartlink z ofertami dla dorosłych. Ruch datingowy dla osób pełnoletnich z całego świata!

[18+] Erotyczny Gejowski - Randkowy
Smartlink z ofertami gejowskimi. Puść ruch męski osób pełnoletnich z całego świata!

[18+] Gry dla dorosłych
Smartlink z grami dla dorosłych. Puść ruch osób pełnoletnich z całego świata!

[18+] Kamerki dla Dorosłych
Smartlink z kamerkami dla dorosłych. Puść ruch pod pokazy dla osób pełnoletnich z całego świata!

[18+] Suplementy dla mężczyzn
Smartlink ze suplementami dla mężczyzn. Puść ruch męski z całego świata!

[18+] VOD dla dorosłych
Smartlink z ofertami VOD dla dorosłych. Puść ruch z filmów dla osób dorosłych!


Dodatkowo ja pozwolę sobie zapytać o coś. Kiedy nowe programy CPS? Ostatni jest z czerwca ;/


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - kornik36 - 26-06-2021 12:41

Czy można tu zarabiać nie posiadając firmy? Rozliczając się z najmu powierzchni reklamowej? Smile


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - naki27 - 14-01-2023 18:48

Czy lead.network jeszcze funkcjonuje? Miałam tam kiedyś konto, ale jak próbuję się zalogować to wyskakuje mi pusta strona z informacją że Apache działa poprawnie. Strona główna działa, a dalej jakby nie było zawartości strony


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - michal_olga - 29-03-2023 19:02

(14-01-2023 18:48)naki27 napisał(a):  Czy lead.network jeszcze funkcjonuje? Miałam tam kiedyś konto, ale jak próbuję się zalogować to wyskakuje mi pusta strona z informacją że Apache działa poprawnie. Strona główna działa, a dalej jakby nie było zawartości strony

mam ten sam problem. także serwis pewnie już nie działa Smile