Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - azzaz - 10-12-2018 20:10

(10-12-2018 17:26)Xevik napisał(a):  Chciałem przetestować wasz landing page do promocji plików, ale widzę, że adblock blokuje wasze okno płatności bardzo cierpi na tym konwersja? Jak wiadomo w dzisiejszych czasach prawie każdy ma adblocka ^^.

W narzędziach lead network jest też anty adblock. Najlepiej z niego korzystać bo czy to tutaj pod okno płatności czy pod jakieś reklamy typu adsense zawsze zarobki są większe jak ludzie nie mogą z adblocka korzystać na stronie Wink


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - malpa2 - 15-12-2018 17:53

Czy macie jakiegoś oficjalnego mentora dla początkującej osoby? Smile


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - radek0389 - 09-01-2019 11:24

@[AnnaKa] w kampanii eradate można użyć formularza rejestracji do portalu na własnym LP, czy promować można tylko poprzez gotowe lp od was?


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - patttson - 09-01-2019 13:03

Kiedy walidacja datezone? xD wczesniej niz 19?


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Voode - 24-01-2019 23:02

Mam jedno pytanie bo nikt mi prosto nie może odpowiedzieć nigdzie.
Jak zarobie u was 200 zł, wypłacę i kończę karierę to muszę rozliczyć PIT lub zgłosić to gdzieś? Czy mogę stać się odrazy szczęśliwym posiadaczem 200 zł i tyle?


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - twardy - 24-01-2019 23:11

Z kazdej zarobionej zlotowki musisz sie rozliczyc.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Voode - 24-01-2019 23:12

(24-01-2019 23:11)twardy napisał(a):  Z kazdej zarobionej zlotowki musisz sie rozliczyc.

Dzięki


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - domi11997 - 24-01-2019 23:14

Rozliczyc tak, jednak nie placisz podatku od tej kwoty.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - bugibugi - 27-01-2019 21:27

jakie macie stawki ze reklamy na stronie ?


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - AnnaKa - 28-01-2019 12:07

@[bugibugi] Za samo wyświetlanie reklam nie płacimy, jednak znajdziesz wiele programów w modelach CPL/CPS dzięki czemu za konkretne akcje otrzymasz wynagrodzenie.