Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Shadecaster2 - 17-03-2018 22:30

szukam mentora na promocje fb ads : P ref + % od zysku mogę zaoferować


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Czaq - 18-03-2018 00:00

Shader, sprawdź mój temat w dziale usługi ;-)
Lub pisz gg.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - fusek - 23-03-2018 19:37

dlaczego jak robicie walidacje jakichs ofert to te, ktore sa odrzucone calkowicie znikaja z panelu??

jedynie widac tu:
https://publisher.lead.network/statystyki_ogolne/
na wykresie i de facto nie wiadomo co zostalo odrzucone..


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - turos - 20-04-2018 23:12

Jaki wlasciciel taki serwis :-) dzieki karcz za wczorajsza akcje.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - milosz998 - 28-04-2018 18:47

Oficjalny stream pod KSW czyli po prostu lead za wykupienie PPV na oficjalnej stronie Polsatowskiej?


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Maciejoss20 - 29-04-2018 07:46

Czy jeśli widzę, linki promocyjne np. Netia to mogę już promować usługi? Co oznacza 60 dni na akceptację chodzi o leada czy to, że tyle czasu macie na sprawdzenie sposobu promocji i po tym czasie mogę zaczynać promowanie programu?


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - patttson - 29-04-2018 09:42

Jak masz już link to chodzi o to, że Netia do 60 dni akceptuje leady Tongue


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - milosz998 - 22-06-2018 12:32

Promuje ktoś FAME MMA?

Otrzymałem link, ale kompletnie nie zlicza mi statystyk z wejść w ten link.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 22-06-2018 12:45

FAME MMA (podobnie co KSW - ta sama firma odpowiada za ich silnik) nie obsługuje postbacku. Dlatego też nie ma kampanii w panelu, a należy się do nas zgłaszać po swoje reflinki.

Po gali będziemy mieć informacje które osoby wygenerowały ile prowizji.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - milosz998 - 22-06-2018 13:29

Czyli w sumie do 1 lipca nie wiadomo jak idzie promowanie gali?