Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - metin2tosupergra - 18-02-2018 21:43

Czy macie w ofercie konta ?


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - AnnaKa - 19-02-2018 10:35

@[metin2tosupergra] Rozumiem, że chodzi o konta bankowe?


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - metin2tosupergra - 19-02-2018 11:28

(19-02-2018 10:35)AnnaKa napisał(a):  @[metin2tosupergra] Rozumiem, że chodzi o konta bankowe?


Tak, pamiętam jeszcze jak był Karczu i sam HotCash Big Grin


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - coffee - 27-02-2018 14:06

w 2016 założyłem konto na hotcash. Z tego co widzę zostało ono przeniesione na lead.network. Mam jednak problem z zalogowaniem się. Na Hotcash używałem tylko maila do logowania się. Gdy próbuję użyć przypomnienia hasła na lead.network dostaję informację, że takie konto nie istnieje. Próbowałem w różnych wariantach wpisywać login - z domeną @gmail.com, oraz bez.

Tydzień temu wysłałem do was takiego maila - nadal nie otrzymałem odpowiedzi.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 27-02-2018 16:14

coffee, odezwij się do nas na PW, sprawdzimy.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - fusek - 06-03-2018 13:57

Pisałem maila do was i nie dostałem odpowiedzi; więc napisze tu. Co że starymi leadami z showmaxa?
Rozumiem że kasę zagraliście i nic o tym nie napisaliście. Bo nie można tego znaleźć w panelu.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Karczu - 06-03-2018 14:47

Grudzień i styczeń został rozliczony. W międzyczasie zmienialiśmy moment wpadania leadów do oczekujących.

Raport za luty będzie około 20 marca.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - dawid327 - 06-03-2018 21:17

Macie może w planach obniżenie progu do wypłaty ? Lol


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - MankuT - 08-03-2018 20:58

Są plany wprowadzenia programów partnerskich związanych ze streamami tj. ipla, wppilot ?


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Karczu - 09-03-2018 22:16

Tak.

A dla samych streamów mamy zawsze pod KSW oficjalny stream Wink Zapraszamy.