Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - 4Colors - 21-11-2014 14:01

(21-11-2014 12:58)Karcz-Provider napisał(a):  Planujemy dodać zimowe akcenty, ktoś już poruszał ten temat wcześniej Smile

Pisałem już o tym wcześniej w głównym temacie Wink
A jakaś data? Przed 6 grudnia?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 21-11-2014 18:06

Między 1 a 6 grudnia na pewno dodamy Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - nitek44 - 24-11-2014 01:15

Noo kiedy się pojawią konkretne statystyki dotyczące wejść na programy, tylko tego mi na hotcashu brakuje Tongue


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 24-11-2014 02:42

(24-11-2014 01:15)nitek44 napisał(a):  Noo kiedy się pojawią konkretne statystyki dotyczące wejść na programy, tylko tego mi na hotcashu brakuje Tongue

Jak wejdziesz w dany program, to w prawym górnym rogu od zawsze jest zakładka ukazująca jego statystyki Wink http://screenshooter.net/100631597/udbrtcs


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Shadiss - 24-11-2014 11:40

Wiadomo kiedy ten nowy program z video Tongue ? Czekam już od tygodnia żeby pozmieniać linki Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 24-11-2014 12:08

Dziś Smile Szykuje się także nowy program streamów.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - nitek44 - 24-11-2014 14:37

(24-11-2014 02:42)Karcz-Provider napisał(a):  
(24-11-2014 01:15)nitek44 napisał(a):  Noo kiedy się pojawią konkretne statystyki dotyczące wejść na programy, tylko tego mi na hotcashu brakuje Tongue

Jak wejdziesz w dany program, to w prawym górnym rogu od zawsze jest zakładka ukazująca jego statystyki Wink http://screenshooter.net/100631597/udbrtcs

To to ja wiem, chodzi mi o źródła wejść w mój promowany link Tongue
Prosty przykład, jednego dnia biorę się do roboty i promuję link w różnych miejscach. Potem wpadają mi z tego leady, ale nie wiem tak naprawdę czy ludzie wchodzą w program z różnych miejsc, czy może z jednego w szczególności. Taka wiedza pozwoliła by reklamować programy tam gdzie się to bardziej opłaca i nie marnować czasu na promowanie tam, skąd i tak nie ma wejść.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 25-11-2014 23:36

Rozumiem o co chodzi, dodamy taką funkcję (nie powinno być z tym problemu bo mamy taką funkcję w PA) Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Corso - 27-11-2014 10:13

Czy znajdę u państwa program, na którym faktycznie gdy ktoś wyśle smsa, dostanie to co jest napisane w ofercie? Czy wszystkie są fikcją?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 27-11-2014 15:41

U nas każdy program jest realny, kwestia czy ktoś go prawidłowo oceni zapoznając się z treścią na nim (np. w programach konkursowych sprawa jest oczywista, z kolei w programach targetowanych typu "Szpieg" fakt konkursowego charakteru jest mniej oczywisty niż w przypadku np. konsol).

Z kolei programy pliki/video itp. to najwzwyklejszy w świecie real content, który sami udostępniacie (po wysłaniu sms osoba pobiera udostępniany przez Was plik, ogląda udostępniane video etc) Smile