Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - bossos - 17-06-2016 20:19

Mam 58zł i zbanowaną apkę, Chce kupić kolejną i nie mam pieniędzy. Proszę o możliwość wypłaty.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - AnnaKa - 18-06-2016 16:04

@[bossos] Najlepiej pisz prywatnie do Mirka lub Kamila na GG lub maila. Tam dostaniesz szybciej odpowiedź Smile


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - krutek90 - 18-06-2016 16:39

Dziwne, post dodany do około 500 grup a "0 UU", nawet moich nie zlicza, w czym problem?


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - AnnaKa - 19-06-2016 01:34

@[krutek90] Czy aby na pewno posty zostały dodane? Czy domena/domeny nie zostały zablokowane? Czy masz może wpięte inne statystyki tak aby zweryfikować problem?


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - krutek90 - 19-06-2016 01:37

@[AnnaKa], Tak, statystyki dodanych wpisów z automatu, link poprawny, u konkurencji wejścia są bo widzę online, u państwa jakby liczniki się zatrzymały, już też jakiś użytkownik informował u państwa na czacie.

Pozdrawiam Smile


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - AnnaKa - 19-06-2016 14:35

@[krutek90] Może być taki problem, że u Ciebie jest błąd ze statystykami, jednakże jeśli ktoś wypełni ofertę zostanie ona zaliczona i lead zostanie przyznany do konta. Także pod tym względem możesz być spokojny.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Matixio - 25-06-2016 10:30

Szkoda ze olewacie userow szczególnie karczu... Pisze i nikt się nie odzywa....


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 25-06-2016 13:48

Staramy się odpowiadać na bieżąco. Jak Karczu nie odpowiada to wal do Mirka, Krzyśka lub mejlowo.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - AnnaKa - 28-06-2016 21:36

@[Matixio] Jeśli do mnie pisałeś to na 100% otrzymałeś odpowiedź nie ma sytuacji że ktoś nie otrzyma żadnej odpowiedzi. Aby skrócić też czas załatwiania spraw polecam zawsze pisać w pierwszej wiadomości o co dokładnie chodzi tak aby nie przedłużać rozmów. Zaoszczędzicie sobie i nam czasu i każdy otrzyma odpowiedź dużo szybciej.


RE: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - jasieeks - 19-07-2016 20:28

Można sprzedać na forum konto lub sprzedaż środki z niego? Jakie jest minimum transferu na inne konto? Bo zostało mi 27,50zł i czy byłaby możliwość abym to komuś sprzedał a wy byście to przetransferowali.