Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Dante_/ - 10-05-2016 15:45

(10-05-2016 15:43)Wiktor220 napisał(a):  Kontakt przez GG jest beznadziejny. Jest jakaś szybsza opcja kontaktu? Bo czekam średnio dzień/dwa na odpowiedź

Zależy od dnia i do kogo piszesz, Mirek ( akacpa ) odpowiada dość szybko, Karczu też, ale jeżeli mają coś ważniejszego to nic się nie poradzi.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - DzejkobPL - 10-05-2016 16:37

Cytat:Mirek ( akacpa ) odpowiada dość szybko, Karczu też, ale jeżeli mają coś ważniejszego to nic się nie poradzi.

Mirek, to Mirek.

akacpa to Krzysztof (AnnaKa z forum)




RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Dante_/ - 10-05-2016 17:09

(10-05-2016 16:37)DzejkobPL napisał(a):  
Cytat:Mirek ( akacpa ) odpowiada dość szybko, Karczu też, ale jeżeli mają coś ważniejszego to nic się nie poradzi.

Mirek, to Mirek.

akacpa to Krzysztof (AnnaKa z forum)


A dobra poje**ło mi się, a tak wgl to Mirek kiedyś nie był tylko technikiem?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 10-05-2016 19:13

@[Dante_/], nie, programista to Piotrek Smile.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Dante_/ - 10-05-2016 20:22

@[Leaders] Tak wgl to nie wiem czy to błąd czy nie, ale wczoraj zarejestrowało mi się dwóch poleconych, a nie reklamowałem nigdzie mojego linku, a co jeszcze dziwniejsze to loginy : kosz, kosz321.

A i materiały reklamowe przydałoby się odświeżyć.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Zarabiam.TV - 13-05-2016 20:56

Ja mam problem również wiążący się z polecaniem. Mianowicie, gdy wchodzi się w mój link polecający, to wyskakuje ERROR 404 i lipa... :/


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - RemoverPL - 24-05-2016 19:10

@[Leaders] Karczu możesz wejść na gg? Mam pilną sprawę :x


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - AnnaKa - 24-05-2016 20:34

@[Dante_/] Co masz na myśli pisząc materiały? Jak możesz napisz na maila lub gg, a co do poleconych napisz mi również jakie masz ID poszukam czy gdzieś nie ma Twoich linków.

@[Zarabiam.TV] Z takim problemem rozwiązanie znajdziesz u Mirka Smile GG : 50941563

@[RemoverPL] Jaka sprawa może ja dam radę jakoś pomóc ? : )


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - RemoverPL - 24-05-2016 20:35

(24-05-2016 20:34)AnnaKa napisał(a):  @[RemoverPL] Jaka sprawa może ja dam radę jakoś pomóc ? : )

Już dostałem odpowiedź, dzięki za chęci Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Dante_/ - 24-05-2016 20:40

@[AnnaKa] Dante_/, a co do pierwszej części to chodzi mi o sygnaturki - poleceni->materiały reklamowe, ponieważ dalej są na HotCash i ogólnie przydało by się je trochę "odpicować"