Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Martin676 - 22-04-2016 03:48

@shiks, lepiej wychodzi premium Smile jesli mialbys jakies pytania to również służę pomocą.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 22-04-2016 23:07

(20-04-2016 11:37)shiks napisał(a):  i czemu w subach też trzeba wysłać sms na 91400?Smile w regulaminie pisze że więcej to kosztuje?Smile

Wyczyść cookies Smile Jak najpierw wszedłeś w sms premium, to ponowne wejście w suby wciąż może wyświetlać Ci premium.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Urias - 23-04-2016 17:04

Czy mogą być dwa konta zarejestrowane na ten sam Pay Pal ? Nie będzie problemów ? Oczywiście drugie konto nie zarejestrowane jako polecony 2 giego.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 23-04-2016 23:17

Mogą Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Locein - 26-04-2016 19:00

Jest opcja żeby nie podawać peselu , jesli chce sie pobawic w kreator stron ?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - RemoverPL - 28-04-2016 13:31

@[Karcz-Provider] hej, z tego co widzę wprowadzacie poważne zmiany. To prawda, że zostaną wyzerowane wszystkie niewypłacone środki? Co będzie z ustawieniami landing page'ów?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 28-04-2016 14:00

Skąd pomysł, że będzie cokolwiek wyzerowane? Znów ktoś jakieś durnoty rozgaduje? Wink

U nas pewniej niż w szwajcarskim banku, nic nikomu nie przepadnie - jedyne, co się zmieni, to poszerzą się horyzonty, które przed Wami otwieramy. Więcej info, jeszcze dziś!


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - RemoverPL - 28-04-2016 17:16

(28-04-2016 14:00)Karcz-Provider napisał(a):  Skąd pomysł, że będzie cokolwiek wyzerowane? Znów ktoś jakieś durnoty rozgaduje? Wink

U nas pewniej niż w szwajcarskim banku, nic nikomu nie przepadnie - jedyne, co się zmieni, to poszerzą się horyzonty, które przed Wami otwieramy. Więcej info, jeszcze dziś!

No i zajebiście.
Ktoś na shoutboxie na HC napisał, to musiałem spytać. Powodzonka w rozwoju portalu Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 28-04-2016 17:32

(28-04-2016 17:16)RemoverPL napisał(a):  
(28-04-2016 14:00)Karcz-Provider napisał(a):  Skąd pomysł, że będzie cokolwiek wyzerowane? Znów ktoś jakieś durnoty rozgaduje? Wink

U nas pewniej niż w szwajcarskim banku, nic nikomu nie przepadnie - jedyne, co się zmieni, to poszerzą się horyzonty, które przed Wami otwieramy. Więcej info, jeszcze dziś!

No i zajebiście.
Ktoś na shoutboxie na HC napisał, to musiałem spytać. Powodzonka w rozwoju portalu Smile

Wszelkie wieści (zwłaszcza na czacie), które nie są napisane przez członków ekipy serwisu trzeba traktować z DUŻĄ rezerwą Big Grin. Niemniej fajnie, że zapytałeś zamiast wyciągać przedwczesne wnioski Smile.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Kuczii - 28-04-2016 18:52

Witam i mam mały problem.
Mianowicie chcę się zarejestrować na hotcash'u z reflinka. Lecz gdy go klikam pojawia się tylko wasz ekran logowania a brak tam możliwości rejestracji Sad
Na pewno możemy ten problem jakoś szybko rozwiązać, chyba że o czymś nie wiem ;/
Pozdrawiam Smile