Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 23-02-2016 16:12

Problemy z serwerem. Przepinani jesteśmy obecnie pod nową infrastrukturę, a w ciągu tego tygodnia zawitamy w nowej serwerowni.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - olo4791 - 23-02-2016 16:14

Karczu, a ile to potrwa? Bo leady uciekają Sad


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - morenox - 23-02-2016 16:58

@[Karcz-Provider] - Tak mam na myśli aplikacje na urządzenia mobilne ;]


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - sprzetok - 23-02-2016 17:01

Mi by wystarczył widzet na Androida wyświetlający UUi lidy Smile, mala rzecz a cieszyla by OkO Smile, serwisku wstawaj do zycia !!2


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 23-02-2016 17:04

Będziemy myśleć Panowie Smile.

Dzięki za słowa wsparcia Sprzetok!


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - dawid327 - 23-02-2016 18:02

Strona będzie dziś online ?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - prololex - 23-02-2016 18:12

Kurde a ruch już poszedł z apek Sad


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - AnnaKa - 23-02-2016 18:12

Jak ktoś chce mogę zrobić prostą apkę ze stronkę HotCash ale pewnie nie o to Wam chodzi Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 23-02-2016 19:58

Jeżeli ktoś zarabia na Gatewayu i planuje dziś ruch, tradycyjnie zapraszamy do kontaktu -> wdrożymy nasze płatności z pominięciem naszego serwera Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - morenox - 23-02-2016 20:01

Ja myślałem o aplikacji na Androida w której będziemy mogli sprawdzić leady, UU, przeglądać programy, chat ,forum Big Grin A i fajnie by było wtedy jak jesteśmy połączeni z netem to było takie powiadomienie jak FB ma Big Grin