Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 14-08-2015 16:57

FileBay, stawka 10 PLN Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Ave Satan 666 - 15-08-2015 15:39

Witam.

Ile wynosi mniej więcej stawka dla USA w programach globalnych ?

Pozdrawiam


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Lotheo - 15-08-2015 18:45

Nie da się tego określić, bo to jest zależne od tego, którą ofertą wypełni "ofiara"


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - pacman - 31-08-2015 21:42

Czy program FileBay lub którykolwiek inny polegający na pobieraniu plików działa globalnie? Można pod niego podpiąć pliki na zagraniczny target? Wchodziłem na stronę ale z nieznanych mi przyczyn przy żadnym z programów nie wyświetla mi się ikona oznaczająca czy dany program działa globalnie czy nie, a czytając wcześniejsze posty w temacie wywnioskowałem, że takie na pewno istniejąSmile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 31-08-2015 22:11

Nasze programy plików są globalne Wink


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - pacman - 04-09-2015 13:21

Mam pytanie odnośnie leadów z zagranicy, widziałem że niektórzy użytkownicy zgarniają leady nawet po 40,50 gdzie najwyższa prowizja za najdroższy sms to 10zł (takie stawki znalazłem na stronie). Czy to stawka jest ustalana indywidualnie czy może stawki za pobrania z zagranicy są inne aniżeli dla Polski?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 04-09-2015 14:12

Stawki na zagranicę są dość losowe, zależne są od kraju, z którego ktoś wejdzie i stosunkowo często się zmieniają Smile

Nie ma znaczenia, czy promujemy link ze stawką 1.50 czy 10 PLN, leady z zagranicy są naliczane niezależnie od tego.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - asiorek - 10-09-2015 21:57

jeśli zlecił bym wyplate jutro kolo 15 to są jakieś szanse ze ją jutro otrzymam czy nie bardzo ? ( paypal )


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 10-09-2015 22:30

Jutro rano wyjeżdżam i będę około godziny 18 w domu - wówczas mógłbym zlecić tego PayPala Smile A jeśli za późno to proszę dziś zlecić najpóźniej do północy.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - asiorek - 10-09-2015 22:49

ale jest szansa ze w tym samym dniu dotrze tak ? Jeśli tak to nawet do tej 19 mi pasuje byle jutro Smile