Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - GelO - 25-06-2015 00:41

Czy planujecie może dodać do streamów chat, który można by było ustawić (wiadomości) z Waszego panelu i wiadomości leciałyby z pewnym opóźnieniem? Chodzi mi dokładnie o program LiveStream365 lub streams.net.pl... Byłoby to ciekawą opcją, która moim zdaniem znacznie by poprawiła konwersję (w moim przypadku).
Planowałem zrobić własny LP z taką opcją z Waszym Video Lockerem, ale brak czasu i umiejętności (chat) Smile
Pozdrawiam


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 25-06-2015 01:06

Kiedyś mieliśmy taki chat na programie livestream365.pl - po jego usunięciu CR wzrosła Smile Czasem niezdrowo jest przedobrzać i to był jeden z przykładów.

Jakby dobrze poszperać nasze tematy, to chyba nawet publikowaliśmy gdzieś różnice w konwersji przed/po.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - sprzetok - 26-06-2015 13:46

Dzien dobry ,czesc

Pojawilo mi sie ostanio przy lidzie blabla ... Gateway (Content Locker) - Reserved

To cos oznacza ?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 26-06-2015 15:28

To oznacza, że lead z nietypowego IP - niczym się nie przejmować Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Kiljan - 27-06-2015 12:32

[Obrazek: 7DU2h0r.png]
Panie Karczu dlaczego najpierw Pan kopiujesz rozwiązania a później piszesz, że masz je jako pierwszy na rynku, ja rozumiem kopiować od najlepszych, ale twierdzić, że jest się pierwszym?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - selfie - 27-06-2015 12:36

(27-06-2015 12:32)Kiljan napisał(a):  [Obrazek: 7DU2h0r.png]
Panie Karczu dlaczego najpierw Pan kopiujesz rozwiązania a później piszesz, że masz je jako pierwszy na rynku, ja rozumiem kopiować od najlepszych, ale twierdzić, że jest się pierwszym?

Kiljan tylko on pisał o pierwszym działającym (Oferującym Real content) Fejs podglądaczu a nie Fejs podglądaczu w ogóle.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Kiljan - 27-06-2015 12:38

dokładnie i to o tym mówie


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 27-06-2015 13:40

Z działającym Podglądaczem (chodzi o program Fejs Goście) byliśmy przed Wami. Wy swój wypuściliście jakoś tydzień po nas.

Edit. Dokładnie 23 maja się u nas pojawił Podglądacz działający. U Was dopiero w tym miesiącu.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Kiljan - 27-06-2015 13:56

(27-06-2015 13:40)Karcz-Provider napisał(a):  Z działającym Podglądaczem (chodzi o program Fejs Goście) byliśmy przed Wami. Wy swój wypuściliście jakoś tydzień po nas.

Edit. Dokładnie 23 maja się u nas pojawił Podglądacz działający. U Was dopiero w tym miesiącu.

My nie wypuszczaliśmy programu, nasze wszystkie programy z podglądaczem w maju(okolice 20) były real content, co do tego od kiedy jest u was to nie wiem, bo sugeruje się wiadomością z 9 czerwca.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 27-06-2015 14:02

Z tego co wyczytałem przed chwilą co napisałeś na shoutboxie, u Was real contentem stały się dopiero 26 maja. Więc byliśmy 3 dni przed Wami.

9 czerwca dodaliśmy temat, w którym informowaliśmy o zmianach z ostatniego okresu, a nie bieżącego dnia.

Edit: jeszcze kilka dowodów, żeby wątpliwości nie było:
- http://screenshooter.net/102535542/imevqbx - pierwsze leady z tego programu (proszę zobaczyć na ID programu)
- http://screenshooter.net/102535542/maufxnl - jako dodatkowy przykład data wgrania na serwer ikonki tego programu - tuż po jego odpaleniu

Kiedy pojawiło się to u konkurencji: http://screenshooter.net/102535542/roqehwb