Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - lech123kks - 14-06-2015 20:36

Jakie dane sa wymagane do podania przy wyplacie? Najbardziej chodzi o pesel czy muai byc osoby pelnoletniej jesli wgl jest wymagany.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 14-06-2015 22:48

Nie wymagamy peselu i nie trzeba być pełnoletnim Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - alanus123 - 21-06-2015 19:59

Nie działają mi programy czy tylko u mnie ?
edyt: juz ok


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Racinq - 22-06-2015 21:48

Witam wszystkich, jako iż jestem nowy pozwolę sobie zadać parę pytań. Czy nabijanie ludzi w balona poprzez programy partnerskie jest legalne? Pytam ponieważ nie chciałbym mieć potem problemów. Ludzie wysyłając smsy kupują coś czego w rzeczywistości nie ma, rozumiem że akcpetuja regulamin, w którym jest napisane dokładnie co i jak, ale czy żadnych konsekwencji z tego powodu potem nie będzie? Prócz tego każdą zarobioną złotówke na HOTCASH trzeba rozliczyć z US?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - selfie - 22-06-2015 22:18

(22-06-2015 21:48)Racinq napisał(a):  Witam wszystkich, jako iż jestem nowy pozwolę sobie zadać parę pytań. Czy nabijanie ludzi w balona poprzez programy partnerskie jest legalne? Pytam ponieważ nie chciałbym mieć potem problemów. Ludzie wysyłając smsy kupują coś czego w rzeczywistości nie ma, rozumiem że akcpetuja regulamin, w którym jest napisane dokładnie co i jak, ale czy żadnych konsekwencji z tego powodu potem nie będzie? Prócz tego każdą zarobioną złotówke na HOTCASH trzeba rozliczyć z US?

Jeśli twoje zasady promocji nie przekraczają pewnych zasad czyli (Wyślij sms'a ZA DARMO i tym podobne fałszywe sztuczki) to możesz spać spokojnie a z US to tak jest że teoretycznie powinieneś się rozliczać z każdych pieniędzy nie tylko Hc'owych Big Grin


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - kraken489 - 22-06-2015 22:29

jak ktoś ma adbloka to nie widzi regulaminu i ile to kosztuje czy to legalne


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Voldir - 22-06-2015 22:54

(22-06-2015 22:29)kraken489 napisał(a):  jak ktoś ma adbloka to nie widzi regulaminu i ile to kosztuje czy to legalne

Przecież to wtyczka blokuje tą stopkę, więc co Ty masz z tym wspólnego? Nie powinno Cię to interesować, czy ktoś widzi regulamin, skoro Ty promujesz LP danego programu, ale jest to legalne rozwiązanie.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - selfie - 22-06-2015 22:55

(22-06-2015 22:29)kraken489 napisał(a):  jak ktoś ma adbloka to nie widzi regulaminu i ile to kosztuje czy to legalne

To już jest jego problem że instaluje sobie oprogramowanie ingerujące w treść strony.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - kraken489 - 24-06-2015 13:26

bo jedna osoba jest upierdliwa i grozi mi policja ze tam regulaminu nie ma i nie rozumie ze jak wyłączy adblocka to go zobaczy


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 24-06-2015 20:18

Link do regulaminu jest przy okienku z płatnościami i on się zawsze pojawia nawet z adblockiem. Pokieruj tę osobę tam, aby zgłosiła reklamację nam emailowo Smile