Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Dereeris - 05-04-2015 23:13

Macie w planach dodanie większej liczby bannerów o rozmiarze 468x60?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 05-04-2015 23:19

W sumie te te bannery nie są wielkim problemem, podaj nam które mamy zaktualizować w pierwszej kolejności Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Dereeris - 06-04-2015 10:35

Głównie zależy mi na 'Sprawdź wiek swojego ciała' a reszta to już jak wam się chce Tongue I tak to wszystko do rotatora wrzucam i na stronkę


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - fulltime - 06-04-2015 14:28

Witam.

Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o taki sposób zarabiania, więc chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy u źródła Wink

Posiadam stronę (nie FB), która generuje około 50.000 UU miesięcznie z zagranicy. Chciałbym taki ruch przekłuć na jakiś zarobek.

Zainteresowałem się waszym programem. Więc kilka pytań:

Oferujecie kilka programów międzynarodowych, ale link pokazuje wersje polską. Czy użytkownicy z poszczególnych krajów będą widzieć wersję strony w swoich językach? Czy automatycznie strona zmienia język np. do ustawień języka wyszukiwarki użytkownika z USA, Niemiec, Chin itd.?

Czy jest to po prostu zmiana na język angielski dla wszystkich użytkowników spoza Polski?

I druga sprawa, jakie są stawki dla leadów zza granicy, bo nigdzie nie mogę znaleźć.

Czy rozróżniacie leadów na kraje? Tzn. czy tak samo traktujecie suba np. z USA i Pakistanu?

Z góry dzięki za odpowiedź.Smile

P.S. moja strona jest w języku angielskim.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - selfie - 06-04-2015 14:42

(06-04-2015 14:28)fulltime napisał(a):  Witam.

Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o taki sposób zarabiania, więc chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy u źródła Wink

Posiadam stronę (nie FB), która generuje około 50.000 UU miesięcznie z zagranicy. Chciałbym taki ruch przekłuć na jakiś zarobek.

Zainteresowałem się waszym programem. Więc kilka pytań:

Oferujecie kilka programów międzynarodowych, ale link pokazuje wersje polską. Czy użytkownicy z poszczególnych krajów będą widzieć wersję strony w swoich językach? Czy automatycznie strona zmienia język np. do ustawień języka wyszukiwarki użytkownika z USA, Niemiec, Chin itd.?

Czy jest to po prostu zmiana na język angielski dla wszystkich użytkowników spoza Polski?

I druga sprawa, jakie są stawki dla leadów zza granicy, bo nigdzie nie mogę znaleźć.

Czy rozróżniacie leadów na kraje? Tzn. czy tak samo traktujecie suba np. z USA i Pakistanu?

Z góry dzięki za odpowiedź.Smile

P.S. moja strona jest w języku angielskim.

W sytuacji ruchu z zagranicy kraj krajowi jest nie równy tzn. Zanim użytkownik otrzyma "dostęp" do programu musi wypełnić jedną z ofert w zależności jaki kaj, jaka oferta może to być 5 złotych lub 30 pln. Każdy program dla kraju z zagranicy, zmienia się na angielski.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - elbowndg - 08-04-2015 01:23

a jest u was szansa negocjacji stawki czy są one sztywne?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 08-04-2015 01:31

(06-04-2015 14:42)selfie napisał(a):  W sytuacji ruchu z zagranicy kraj krajowi jest nie równy tzn. Zanim użytkownik otrzyma "dostęp" do programu musi wypełnić jedną z ofert w zależności jaki kaj, jaka oferta może to być 5 złotych lub 30 pln. Każdy program dla kraju z zagranicy, zmienia się na angielski.
Tutaj może skromnie jedynie dodamy, że program "Konkurs: Samsung Galaxy S5" jest także w wersji niemieckiej. Jeżeli ktoś ma specjalne życzenie na przetłumaczenie danego programu na angielski lub inny język ze względu na dobry target w danym miejscu, można do nas napisać Smile


(08-04-2015 01:23)elbowndg napisał(a):  a jest u was szansa negocjacji stawki czy są one sztywne?
Oczywiście jest szansa Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - elbowndg - 08-04-2015 01:47

(08-04-2015 01:31)Karcz-Provider napisał(a):  
(08-04-2015 01:23)elbowndg napisał(a):  a jest u was szansa negocjacji stawki czy są one sztywne?
Oczywiście jest szansa Smile

Od ilu leadów? Jak? Gdzie pisać?
Bede wdzieczny za info i wtedy już skieruje pytania odnosnie stawki tam gdzie mnie pokierujecie.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 08-04-2015 02:07

Pisz do Karcza na GG Smile Wszystko jest rozpatrywane indywidualnie ze względu na to, że każdy ma inny schemat działania.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Varnity - 08-04-2015 03:45

Karczu, programy z filmami gdy wstawiam komentarze to przy sprawdzaniu jak to wszystko działa nie wyświetlają się komentarze, o co może chodzić?