Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Skyrimka - 31-03-2015 19:28

Możecie coś zrobić z programami video? Bo nie obsługuję mi linków z CDA. Wygląda to mniej więcej tak, że przez jakiś czas link z cda działa w playerze na videoway ale po jakimś czasie jakby znika i po kliknięciu "play" zamiast kilkusekundowej wstawki z cda pojawia się śnieżno-biały ekran, a później wyskakuje premium sms.

Gdy wasze programy obsługiwały yt nie miałem takiego problemu. Sprawdźcie proszę czy macie wszystko dobrze ustawione z tym cda.

btw. czy ktoś ma jeszcze taki problem czy to tylko u mnie, sprawdźcie to sobie Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 31-03-2015 21:21

Jest problem z video, będziemy się starać coś z tym zrobić i to już w najbliższym czasie.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Dante_/ - 01-04-2015 22:00

Wiadomo, kiedy będą wprowadzone z powrotem odnowienia? Ponieważ czytałem ostatnio i jakaś dyskusja była nt. odnowień.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Skyrimka - 02-04-2015 10:19

Jak możesz to napisz post jak już ogarniecie ten problem z video.

edit:
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak zlecę wypłatę dzisiaj wieczorem to jest szansa, że puścicie ją jutro do południa żeby bank dał rade mi to zaksięgować jeszcze jutro?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Dereeris - 02-04-2015 10:28

Witam
Jeśli data wypłaty wypada na sobote to jest możliwość, żeby poszła w piątek?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Armin Van Buuren - 02-04-2015 12:20

Karczu, prosiles zebym wyslal login na PW w sprawie wyplaty , zlecałem 2 dni temu, przydaloby sie mieć przed weekendem bo potrzebna inwestycja zeby zarobic cos w weekend


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 02-04-2015 14:02

(01-04-2015 22:00)Dante_/ napisał(a):  Wiadomo, kiedy będą wprowadzone z powrotem odnowienia? Ponieważ czytałem ostatnio i jakaś dyskusja była nt. odnowień.
Te niskie być może jeszcze przed końcem tego tygodnia.

(02-04-2015 10:19)Skyrimka napisał(a):  Jak możesz to napisz post jak już ogarniecie ten problem z video.

edit:
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak zlecę wypłatę dzisiaj wieczorem to jest szansa, że puścicie ją jutro do południa żeby bank dał rade mi to zaksięgować jeszcze jutro?
Tak, tylko napisz na GG do Karcza.

(02-04-2015 10:28)Dereeris napisał(a):  Witam
Jeśli data wypłaty wypada na sobote to jest możliwość, żeby poszła w piątek?
Tak, tylko napisz na GG do Karcza Wink

(02-04-2015 12:20)Armin Van Buuren napisał(a):  Karczu, prosiles zebym wyslal login na PW w sprawie wyplaty , zlecałem 2 dni temu, przydaloby sie mieć przed weekendem bo potrzebna inwestycja zeby zarobic cos w weekend
Dziś wyjdzie Twoja wypłata Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - grubyst - 03-04-2015 10:07

Karczu czekam juz szósty dzien na wypłate, dacie rade puscić ją dzis?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 03-04-2015 16:08

Tak, tylko jak pytacie o wypłatę lub o nią prosicie to zawsze podawajcie swój login. Dla Was to sprawa oczywista, a my mamy codziennie tyle nowych zleceń, że nie mamy pojęcia pod jaką nazwą się kryjecie Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Maciejoss20 - 05-04-2015 19:31

Działam na stawce mt 3,50 dzisiaj dostałem 2 wiadomości że nie przyszły smsy z kodem. Są jakieś problemy w niektórych sieciach? :o