Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - RemoverPL - 26-03-2015 19:44

@[Karcz-Provider] wprowadzicie kiedyś subskrypcje sms? Tongue


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 26-03-2015 20:51

(26-03-2015 11:57)leadmaster napisał(a):  Jeszcze jedno, w jaki sposób są naliczane leady z zagranicy? Zmieniłem sobie kraj na Hiszpanie wszedłem w jeden z moich linków i widzę, że tam nie ma zwykłego smsa czy jakiegos paypala tylko jakieś dziwne rzeczy Smile Jak to wtedy działa co oni muszą zrobić zeby naliczyło leada? Wczoraj miałem 980 wejść i żadnego leada z zagranicy ;/
Całość działa tak jak w PPA - jest lista ofert/ankiet, user musi wybrać jedną i zrobić na niej leada.

(26-03-2015 19:44)RemoverPL napisał(a):  @[Karcz-Provider] wprowadzicie kiedyś subskrypcje sms? Tongue
Już mieliśmy Smile Ale dawały Wam gorsze wyniki i po ustawie z grudnia wyłączyliśmy.

Planujemy jednak na niektórych programach przywrócić suby + zastanawiamy się nad subami z jakąś wyższą stawką i ponowieniami.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Dan!el - 26-03-2015 20:54

W jaki sposób mogę zmienić np.promowanie na Hiszpanie? Muszę na HC w ustawieniach coś zmienić czy po prostu szukam Hiszpańskiego serwisu i reklamuje tak jak na Polskim?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 26-03-2015 21:11

Nie trzeba nic zmieniać, zagraniczne kraje automatycznie dostaną zagraniczne oferty Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Dan!el - 26-03-2015 21:15

Czyli jeśli wyślę ofertę na zagranicznym portalu po polsku to ona automatycznie zmienia się na język danego kraju, tak ?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - broofie - 26-03-2015 21:16

Przeciez pare postow wstecz o tym pisali... z tego co widze, chcesz, aby wszystko robili za ciebie inni.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Dan!el - 26-03-2015 21:20

A co w tym takiego,że się pytam? Lubię wiedzieć dokładnie. I nie latam po każdej stronie żeby wiedzieć, że było to kilka stron wstecz.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 26-03-2015 21:26

(26-03-2015 21:15)Dan!el napisał(a):  Czyli jeśli wyślę ofertę na zagranicznym portalu po polsku to ona automatycznie zmienia się na język danego kraju, tak ?

Tak, język się automatycznie zmieni.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Skyrimka - 26-03-2015 21:46

(26-03-2015 21:26)Karcz-Provider napisał(a):  
(26-03-2015 21:15)Dan!el napisał(a):  Czyli jeśli wyślę ofertę na zagranicznym portalu po polsku to ona automatycznie zmienia się na język danego kraju, tak ?

Tak, język się automatycznie zmieni.

Ale zmienia się tylko na język angielski w każdym kraju. Wiem bo wchodziłem w moje linki po przekierowaniu z innych krajów i wszędzie miałem angielski. Więc nie wprowadzaj w błąd swoich klientów Karczu Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 26-03-2015 23:35

Nie miałem tego na celu. Generalnie chodziło mi o przekazanie idei, że język się zmieni automatycznie Smile