Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 18-03-2015 19:30

Na pewno się logujesz wpisując email, a nie login?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - fulltime - 18-03-2015 22:12

Poszło Shy Undecided facepalm

dzięki za oświecenie impreza


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - notentego - 19-03-2015 15:13

Karczu, to już nie pierwsza osoba która trzeba oswiecac może zróbcie wybór żeby można było logować się mailem i loginem Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 19-03-2015 20:49

Spytam programistę czy da radę Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - awsomx8 - 20-03-2015 00:27

Można jakoś sprawdzić program w wersji angielskiej? Niestety nie mam żadnego proxy żeby wbić Sad


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 20-03-2015 01:35

Najlepiej zainstalować sobie TORa Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Pendulum - 20-03-2015 02:21

Zainstaluj http://hola.org/ do swojej przeglądarki
Wchodząc na stronę z ofertą zmień kraj z PL na np US


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - leadmaster - 26-03-2015 00:06

Jak na hc zmienić opcje premium sms na sub sms?

Cytat:*   Program typu MO (SMS Premium) - Użytkownik musi wysłać SMS o podanej na stronie treści - leada nalicza po wpisaniu na stronie kodu, który otrzyma w odpowiedzi
**   Program typu MT (Subskrypcja) - Użytkownik musi podać numer telefonu, na który przydzie kod, który musi wpisać na stronie - leada nalicza po samym zapisaniu się na subskrypcję, mogą występować opóźnienia w naliczaniu
***   Program typu MT (Subskrypcja) - Użytkownik musi podać numer telefonu, na który przydzie kod, który musi wpisać na stronie - leada nalicza po pierwszym i każdym kolejnym obciążeniu, mogą występować opóźnienia w naliczaniu

Niby jest taki opis przy programach ale gdzie jest wybór tego?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 26-03-2015 00:54

Nie ma wyboru, są na sztywno przypisane. Obecnie mamy same SMS Premium.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - leadmaster - 26-03-2015 11:57

Jeszcze jedno, w jaki sposób są naliczane leady z zagranicy? Zmieniłem sobie kraj na Hiszpanie wszedłem w jeden z moich linków i widzę, że tam nie ma zwykłego smsa czy jakiegos paypala tylko jakieś dziwne rzeczy Smile Jak to wtedy działa co oni muszą zrobić zeby naliczyło leada? Wczoraj miałem 980 wejść i żadnego leada z zagranicy ;/