Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - gutek126p - 16-03-2015 16:51

W kiedy rozstrzygnięcie konkursu hotcash ?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 16-03-2015 19:06

Dziś będzie temat z głosowaniem, rozstrzygnięcie prawdopodobnie w przyszły wtorek Smile


(16-03-2015 15:49)awsomx8 napisał(a):  Czy można jakoś przesłuchać dźwięki wpadania leada na stronie by wybrać najciekawszy? Smile
Dodane. Teraz po zmianie dźwięku słychać od razu jak brzmi Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - SureQ - 16-03-2015 22:04

Znów HC mulii


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - awsomx8 - 17-03-2015 12:12

Te dźwięki przy leadzie to super sprawa, nie ma nic lepszego niż oglądanie serialu i w środku odcinka usłyszeć "JESTEŚ SZALOONA" Big Grin
Teraz pytanie - czy planujecie możliwość dodania własnego dźwięku i czy takie coś jest w ogóle możliwe? Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Duxone00 - 17-03-2015 13:40

(17-03-2015 12:12)awsomx8 napisał(a):  Te dźwięki przy leadzie to super sprawa, nie ma nic lepszego niż oglądanie serialu i w środku odcinka usłyszeć "JESTEŚ SZALOONA" Big Grin
Teraz pytanie - czy planujecie możliwość dodania własnego dźwięku i czy takie coś jest w ogóle możliwe? Smile

hmm przecież można ustawić powiadomienia o leadzie na gg, później w gg zmienić dźwięk przychodzącej wiadomości i z każdym razem kiedy dostaniesz leada to dostaniesz wiadomość na gg


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - awsomx8 - 17-03-2015 14:16

(17-03-2015 13:40)Duxone00 napisał(a):  hmm przecież można ustawić powiadomienia o leadzie na gg, później w gg zmienić dźwięk przychodzącej wiadomości i z każdym razem kiedy dostaniesz leada to dostaniesz wiadomość na gg

Ok dzięki nie pomyślałem o tym! Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Kurus92 - 17-03-2015 14:18

Chciałbym zgłosić błąd w streamach... wklepuje link playera z youtuba a klikam w link i player się nie odpala tylko od razu na jaki numer trzeba wysłać sms..


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 18-03-2015 15:55

Prawdopodobnie źle wkleiłeś link, film jest prywatny (lub dostępny tylko dla osób z linkiem), ewentualnie źle sprecyzowałeś czas (zła forma, zbyt późne odpalenie - później niż długość filmu).

Gateway na programach video odpala się od razu w momencie jak właśnie jest jakiś błąd/nieścisłość.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Kurus92 - 18-03-2015 15:57

Już sobie jakoś dałem radę...tzn na ,,livestream365" nie chodzi ale na ,,streams" już tak...dziwne ale ważne,że działa Wink


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - fulltime - 18-03-2015 17:45

Ja nie mogę się w programie zalogować.

Kliknąłem w link aktywacyjny a kiedy próbuję się zalogować, dostaję komunikat:

"Taki użytkownik nie istnieje lub podałeś błędne hasło."

Napisałem do supportu, ale na razie bez odpowiedzi.

Ktoś miał może podobny problem?