Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Slight - 22-02-2015 21:40

Nie mam pytań, ale mam propozycje i zastrzeżenia.

- Przydały by się nowe sygnaturki, obecne są amatorskie. Wink

- http://facetools.pl/pozyskiwacz/ <- Lorem bla, bla... to też wpływa na konwersję, warto to zmienić.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Duxone00 - 22-02-2015 22:50

sygnaturki jak sygnaturki ale np komentarze w tym programie takie jak np ten:

Cytat:Martyna Miki

mi pokazało znajomego z którym ledwo co się znam i może z raz się z nim widziałam Big Grin

Odpowiedz · Lubię to! · 0 · 8 stycznia o 12:05

mało co ma wspólnego z dodawaniem fanów do strony Lol


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - exxthc - 22-02-2015 22:59

(15-02-2015 21:00)Karcz-Provider napisał(a):  Wrócą, ale tylko na części programów Smile Jeszcze w tym miesiącu prawdopodobnie.

Co dokladniej beda dawac te odnowienia?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - wisniowy13 - 01-03-2015 14:00

(15-02-2015 21:00)Karcz-Provider napisał(a):  Wrócą, ale tylko na części programów Smile Jeszcze w tym miesiącu prawdopodobnie.

To jak z tymi odnowieniami? Bo przeszedłem do was przetestować jeden program, przyznam że konwersja lepsza niż u konkurencji. Ale gdyby odnowienia były to byłoby elegancko.
Jak to dokładnie wygląda? Ktoś wysyła esa za np. 9.50zł a potem w każdym miesiącu za to że on dostaje smsy płatne, to ja dostaję jakieś pieniądze tak? Jaka była stawka za odnowienia jak były?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 01-03-2015 14:58

(01-03-2015 14:00)wisniowy13 napisał(a):  
(15-02-2015 21:00)Karcz-Provider napisał(a):  Wrócą, ale tylko na części programów Smile Jeszcze w tym miesiącu prawdopodobnie.

To jak z tymi odnowieniami? Bo przeszedłem do was przetestować jeden program, przyznam że konwersja lepsza niż u konkurencji. Ale gdyby odnowienia były to byłoby elegancko.
Jak to dokładnie wygląda? Ktoś wysyła esa za np. 9.50zł a potem w każdym miesiącu za to że on dostaje smsy płatne, to ja dostaję jakieś pieniądze tak? Jaka była stawka za odnowienia jak były?

No widzisz, sam się tu wykluczasz Wink Lepsza konwersja niż u konkurencji właśnie dlatego, że nie ma subów i odnowień.


(22-02-2015 21:40)Slight napisał(a):  Nie mam pytań, ale mam propozycje i zastrzeżenia.

- Przydały by się nowe sygnaturki, obecne są amatorskie. Wink

- http://facetools.pl/pozyskiwacz/ <- Lorem bla, bla... to też wpływa na konwersję, warto to zmienić.
Dziś poprawimy, a nowe sygny już są Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Kaminowski - 02-03-2015 20:35

Zleciłem przelew przed chwilą kiedy mogę się spodziewać jego realizacja Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Darven - 02-03-2015 21:43

Mam pytanie ale raczej do stałych zarabiaków. Czy reklamowanie programów na gimbo FP nadal jest opłacalne??? Dużo idzie z tego wyciągnąć?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - ddww - 02-03-2015 21:46

(02-03-2015 20:35)Kaminowski napisał(a):  Zleciłem przelew przed chwilą kiedy mogę się spodziewać jego realizacja Smile

Pewnie już dawno na koncie masz Big Grin Big Grin Big Grin a jak nie to pisz na GG do Karcza Smile

(02-03-2015 21:43)Darven napisał(a):  Mam pytanie ale raczej do stałych zarabiaków. Czy reklamowanie programów na gimbo FP nadal jest opłacalne??? Dużo idzie z tego wyciągnąć?

Tak, dużo


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Kaminowski - 02-03-2015 22:21

Jakie jest GG Karcza?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 02-03-2015 22:35

Obok newsów w Kokpicie masz dane Account Managerów Smile