Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - morenox - 09-01-2015 19:05

Witam, w zarabianie bawię sie dopiero 2 tyg ale chce zeby wszystko było legalnie, moje pytanie brzmi:
Jak sie rozliczać w Urzędem Skarbowym?
Jak na razie wiem tyle ,że do tego jest potrzebny PIT 36 ( ktoś pisał ze PIT 37 też może być)


Pomoże ktoś?

P.S
Myślę ,że mój zarobek jak na razie będzie wynosił 300/400 zł miesięcznie więc nie dużo no ale rozliczyć sie trzeba. Undecided


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 09-01-2015 21:05

Najlepiej jest podpisać z nami umowę o dzieło - wówczas my odprowadzamy za Ciebie podatek do Urzędu Skarbowego i wysyłamy Ci gotowy PIT Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - SlusseR - 11-01-2015 19:13

Siemka chciałbym zapytać kiedy wyjdzie moja wypłata, 9.01 minął termin pisałem też na PW i email do Karcza w tej sprawie ale nie dostałem odpowiedzi . Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 11-01-2015 21:32

Jeżeli to Twój jest ten zalegający PayPal, to wyjdzie jeszcze dziś Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Rav656 - 12-01-2015 00:12

U mnie tak samo. Termin do 11.01 a już 12.01 a wypłata dalej nie poszła. Nie duża, bo nie duża ale nie poszła ;P


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 12-01-2015 03:18

Wszystkie 3 spóźnione wypłaty zrealizowane, wybaczcie drobny poślizg - byłem w bardzo ograniczonym stopniu online w ten weekend Smile

Dodatkowo puściłem już kilka wypłat naprzód.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - nitek44 - 22-01-2015 15:14

Zamierzacie jakoś rozwijać opcje leadów zza granicy? Np. podawać kraje z jakich wpada lead czy coś w ten deseń. Bo generalnie zacząłem promować podglądacza v4 i coś tam weszło. Tylko, że jak np. weszło z Francji za 2,25zł to nie wiem czy to dobra oferta z Waszej strony, po prostu chciałbym wiedzieć czy opłaca się na HC rzeczywiście na zagranicę promować, czy jednak zarabiać na gatewayach w typowym PPA robiąc samemu podobne "programy" :p


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 22-01-2015 20:35

Dla Francji nie mamy tak niskich stawek Wink

Właśnie przekazałem Programiście aby wprowadził funkcję wyświetlania kraju z którego pochodzi lead z zagranicy.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - 4Colors - 27-01-2015 21:12

Kiedy ( mniej/więcej ) pojawią się reflinki do gier?

Mam też pytanie, czy jeśli będę promował jakąś grę z konta Fb pisząc np. post "Hej, macie chwilkę to zarejestrujcie się tutaj: link " to zostanie to potraktowane jako ruch motywowany? W skórcie czy zarobione środki będę mógł normalnie wypłacić?


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 27-01-2015 21:46

To zależy od kontekstu sytuacji. Jeżeli będziesz oferował coś w zamian lub będą to jakieś strony z łańcuszkami/prośbami/ogłoszeniami etc - nie gwarantujemy co będzie przy walidacji.

Jeżeli natomiast reklama taka pojawiłaby się np. na jakiejś grupie lub fanpage o grach, najlepiej z bannerkiem - nie powinno być problemów Smile