Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZawszeZa - Oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZawszeZa - Oszust (/Temat-ZawszeZa-Oszust-100910)



ZawszeZa - Oszust - Hybrid1990 - 04-11-2014 20:34

http://scr.hu/2i1s/34kwj

przypomniałem się w niedzielę na pw że czekam do końca poniedziałku i nic, Ostatnia wizyta: Dzisiaj 18:52
na gg też nie odpisuje a widziałem że był dostępny

robiłem z nim kilka wymian sms i było ok, ma konto od ponad roku, ponad półtora miesiąca stażu a tu taki numer, zeszmacić się za 24 zł facepalm mógł już coś grubszego skrobnąć

@[ZawszeZa] już masz zaklepane więc propozycja z gg nieaktualna


RE: ZawszeZa - Oszust - ZawszeZa - 05-11-2014 00:48

No witaj,
Nie wiem jak mogłeś mnie widzieć na gg skoro mnie nie było. Tak jak napisałem Ci przed chwilą na gg, nie miałem możliwości kontaktu. Ani się nie zeszmaciłem ani jak to napisałeś mi na gg 'sfrajerowałem' . Fakt kasa miała być oddana do soboty, dziś mamy już środę ale czy to jest powód do tego by kogoś oskarżać o kradzież, zeszmacenie się ? Nigdy nie miałeś żadnego wypadku losowego?
Napisałem na gg, odezwij się , wyślę kasę tak jak się umawialiśmy, pomyślimy o jakiejś rekompensacie jeśli tak bardzo dotknęło Cię to iż przez 4 dni się nie odzywałem bo jakiś śmieć wjechał mi w samochód i wylądowałem w szpitalu. Wszystko da się załatwić.


RE: ZawszeZa - Oszust - ZawszeZa - 05-11-2014 09:11

W sumie miałeś prawo się wku**ić, bo kasa miała być wcześniej, ale wypadki losowe naprawdę się zdarzają. Jeśli Tobie nie to się ciesz.
Pożyczyłem 24zł miałem oddać 35.

[Obrazek: tumblr_nek4mijCHl1tbe90io1_500.png]


RE: ZawszeZa - Oszust - surfer0700 - 05-11-2014 09:37

Temat uważam za rozwiązany.
Jeżeli kasa nie dojdzie to proszę o PW.


Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.