Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
raikks - nie polecam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: raikks - nie polecam (/Temat-raikks-nie-polecam-100905)

Strony: 1 2


raikks - nie polecam - ASTONEQ - 04-11-2014 19:43

Nie polecam kupować kont na facebooku o tego użytkownika Smile

Sam zakupiłem kilka konta, ustaliliśmy, że nie będę zmieniał haseł a on usunie konta ze swojej "bazy", jednak wczoraju hasła zostały zmienione (przypadkiem ostatnio sprzedawał jakieś konta), a na wiadomości nie odpisuje.

http://zarabiam.com/User-raikks-32683


RE: raikks - nie polecam - dmm11 - 24-11-2014 20:33

Również nie polecam, temat powinien być chyba w ocenach handlarzy, przed chwilą próbował sprzedać mi konto, które kupiłem kiedyś od niego i nie zmieniłem hasła.


RE: raikks - nie polecam - roko1992 - 24-11-2014 20:38

he przed chwilą pisał do mnieBig Grin debil


RE: raikks - nie polecam - lukasz2471 - 24-11-2014 20:42

Do mnie także. Prawie kupiłem, ale odpuściłem jak nie potrafił podać ilości znajomych, ile grup i jaka tematyka grup.


RE: raikks - nie polecam - raikks - 24-11-2014 21:30

Co ja będę. Przyznaję się do tego. i przepraszam wszystkich


RE: raikks - nie polecam - psk9 - 24-11-2014 21:32

@raikks - i po co Ci to?

Mogę Tobie powiedzieć, że na prawdę nie warto. Tym bardziej, że w internecie nie tylko tutaj istniejesz jako 'raikks' - i automatycznie skreślisz się gdzie indziej.

Internet nie zapomina.


RE: raikks - nie polecam - pawelPP - 25-11-2014 15:01

raikks, prosił bym o zwrot pieniędzy, ta sama sytuacja co wyżej...


RE: raikks - nie polecam - surfer0700 - 25-11-2014 15:26

raikks za liczne oszustwa na wielu użytkownikach, przyznaje Ci STAŁEGO warna 50% i zakazuje sprzedaży na naszym forum.


RE: raikks - nie polecam - dmm11 - 28-11-2014 15:35

surfer0700 Chciałbym aby raikks oddał mi pieniądze, gdy próbował mi sprzedać drugi raz te samo konto, wźiąłem je bez zapłaty, bo było moje, dziś ktoś uzyskał dostęp do tego konta i blokneło się, zapłaciłem za nie wcześniej 30zł.


RE: raikks - nie polecam - Kickster - 28-11-2014 15:47

ja dodam że użytkownik michal1498 prosił mnie o weryfikację zdjęciową i dwa razy się nie udała, potem do mnie pisał że się nie może zalogować na konto bo jest zmienione email, sprawdziłem i rzeczywiście, a konto bylo od raikks bo haslo do konta mialo w nazwie raikks