Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? (/Temat-sygnaly-binarne-z-zagranicy-lub-pl-100891)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Lukasz5555 - 06-01-2016 00:39

Ja podpisuje się również pod tematem. Tylko z tym że na opcje 2-dniowe w zwyż, mam na myśli tu bardziej doradztwo niż stanowcze -,,obstawiaj to'' . Jak ktoś sie zna i ma wiedze to chętnie bym nawiązał współprace. Napewno za poprawne wytypowanie odpalam pewien %. Grać nie bede o wiecej niz 20$ więc przegrana przełkne z honorem Smile . W razie czego pisać tu na priv, a potem na gg lub email ustalimy szczegóły.


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - snake1415 - 06-01-2016 17:18

Jeżeli ktoś ogarnia temat i zarabia na opcjach binarnych to myślisz że będzie się bawił o parę $ ?Smile


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Polak123 - 06-01-2016 18:05

Jest coś takiego jak chęć pomagania drugiemu człowiekowi, a nie tylko bycie psem ogrodnika.


Z doświadczenia wiem że sygnały nie są zbyt dobrą formą zarabiania na opcjach binarnych. Tutaj potrzeba doświadczenia jedni zdobywają go latami inni w parę tygodni ogarną strategię która da im zarobić.


Bywali tutaj tacy co dawali sygnały ale gdy coś poszło nie tak nie brali za to odpowiedzialności ale za każdą zyskowną opcje brali %%. Więc dla kogoś z małym doświadczeniem jest to łatwa droga do paru $$.

Lepiej poświęcić trochę czasu na testowanie i naukę tradingu na opcjach binarnych niż szukać sygnałów binarnych.


Każdemu kto jest zainteresowany inwestowaniem w opcje binarne odpowiem na każde pytanie. PW lub GG.


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - snake1415 - 06-01-2016 18:46

(06-01-2016 18:05)Polak123 napisał(a):  Jest coś takiego jak chęć pomagania drugiemu człowiekowi, a nie tylko bycie psem ogrodnika.

Jeżeli dla Ciebie jest to w porządku jak ktoś poświęca sporo czasu na analizy a drugi dostaje gotowca za free to czekam na Twoje gotowe analizy odnośnie opcji binarnych Smile


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - MaLiN - 06-01-2016 19:16

(06-01-2016 18:46)snake1415 napisał(a):  
(06-01-2016 18:05)Polak123 napisał(a):  Jest coś takiego jak chęć pomagania drugiemu człowiekowi, a nie tylko bycie psem ogrodnika.

Jeżeli dla Ciebie jest to w porządku jak ktoś poświęca sporo czasu na analizy a drugi dostaje gotowca za free to czekam na Twoje gotowe analizy odnośnie opcji binarnych Smile

Mało osób takich znajdziesz tu na forum. Jak już się pojawi i ma jakąś strategie, to nie będzie się nią zbytnio chwalił.


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Polak123 - 06-01-2016 19:53

Jest pełno darmowych strategi z których na prawdę da sie zarobić tylko trzeba poświęcić trochę czasu i ochoty by znaleźć najlepszą dla siebie i ją zrozumieć.

Każdy czeka na sygnały... mi chodzi o to że trzeba poświęcić trochę czasu na strategię i mieć własne analizy, żeby nie mieć później do kogoś pretensji że skuteczność jest inna niż zapewniano.


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - jungli - 10-01-2016 19:15

Strategie strategiami, co innego rzeczywistosc.
Trzeba poswiecic troche zycia na sledzenie rynku itd.
Na forach i w roznych serwisach pelno jest ludkow, ktorzy G wiedza,a chca sie na lapac Yeleni i kosic jakies abonamenty itd...

Dlatego tez zaproponuje typy swoje ZA DARMO, siedzimy w zasadzie codziennie na NY ok 17-20 zaleznie od wydarzen ekonomicznych na skype, mozna sie do mnie odezwac nick ten sam co tutaj. Gramy glownie zmodyfikowane RSI PREM, na krotkich interwalach 5-15. Jest fajnie i milo, czasami odpalamy sobie live trejding na wykresach i pokazujemy co i jak i paczemuSmile

pozdrawiam

PS
Czesc Malin!Smile


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - MaLiN - 10-01-2016 22:08

O, witaj Big Grin Na zc zajrzałeś, ale do nas na forum to już się nie pofatygujesz Tongue


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - jungli - 11-01-2016 08:57

(10-01-2016 22:08)MLN napisał(a):  O, witaj Big Grin Na zc zajrzałeś, ale do nas na forum to już się nie pofatygujesz Tongue

Nie moge sie zalogowac. Problem zglaszalem Robertowi, nadal nic nie dziala, przy odzyskiwaniu hasla wywala blad 404Smile

Generalnie trejduje sobie z ludzmi wieczorami, jednak NY okazal byc sie duzo przyjemniejszy i spokojniejszy od LondonaSmile Z nowymi robimy 30-40% zwrotu w okresie programu, gramy sprawdzonych brokow 24opt, stocka, teraz prawdopodobnie dojdzie rewelacyjny brok gdzie potrzebne jest male depo wiec w programie miesiecznym masz 100% zwrotu + ochrona kapitalu! Mniamciu bedzie, koniec z bariera wejscia za 250$ depo dla niektorych...

pozdrawiam!


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - MaLiN - 11-01-2016 13:07

Już mi pisał, że się kontaktował z Tobą Big Grin To widzę, że dobrze Tobie idzie, ciekaw jestem co to za broker z małym depozytem Wink