Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? (/Temat-sygnaly-binarne-z-zagranicy-lub-pl-100891)

Strony: 1 2 3 4 5


sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - yolo69 - 04-11-2014 15:56

Wpisujcie swoje doświadczenia i czy coś polecacie. Obecnie szukam mentora który bedzie podawal sygnaly. Moze ktoś z forum jest ? Big Grin


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - malpa2 - 04-11-2014 17:07

Do mnie już 3 osoby pisały że będą mi płacić za sygnały Tongue Ale zawsze odmawiam bo po 1. to duża odpowiedzialność, po 2 stres, żeby się udało, a po 3 z technicznego punktu widzenia to trudne, bo co z tego że na skype czy gdzieś napisze co grać jak za 2 sek kurs pójdzie już w inną stronę Smile

Osobiście dostaje sygnały od topoption ale nawet nie sprawdzam tylko lądują w koszu.


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Comparic - 04-11-2014 17:29

Zasada jest prosta - jakby ktoś miał sygnały zapewniające bardzo wysoką skuteczność to by się nie dzielił nimi z innymi tylko zostawiał je dla siebie Wink

Lepiej śledź sobie analizy - np. nasze znajdziesz tutaj na forum - które zwracają uwagę na konkretną sytuację na rynku. To od Ciebie jednak zależy jak zagrasz


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - MaLiN - 04-11-2014 17:43

Sporo osób pisze do mnie w sprawie sygnałów, ale tak jak napisał malpa2, to nie jest wcale takie łatwe zadanie.

Tu masz link do gościa, który podaje sygnały, ale bardzo rzadko i za darmo: http://opcjabinarna.com.pl/showthread.php?tid=191 Niestety trzeba śledzić na bierząco jego blog, bo nie wiadomo kiedy się zazwyczaj mogą pojawić.


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Inwestor25 - 04-11-2014 19:53

podobnie jak koledzy u góry - dostaję dziesiątki propozycji płacenia za sygnały, ale jak to technicznie wykonać, skoro wejście musiałoby nastąpić dokładnie w tym samym momencie, co podanie sygnału? Czasem jeden pips robi wielką różnicę.


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Maersk - 04-11-2014 20:19

Ja też podobnie jak koledzy o góry, dostaję tysiące zapytań, czy będę dawał sygnały, ale niestety nie mogę, bo jest to technicznie nie do wykonania.

A tak na serio, to chciałbym zarabiać tyle co Ci panowie na górze, sorry za offtop Big Grin Exclamation


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Mateush - 04-11-2014 20:40

ja niedawno próbowałem z chłopakiem z innego forum podziałać wspólnie, przez pół dnia on podawał sygnały, przez pół dnia ja - i wyszła z tego za przeproszeniem kupa.
Jemu wychodziło, u mnie za późne wejście. Nie ma co.

Zalecam dużą ostrożność w kupowaniu sygnałów, bo nikt normalny za kasę nie podaje syganałów, tak samo jak typów bukmacherskich, bo po co mu 100 czy 200 zł za tracenie czasu na podawanie sygnałów/typów, skoro może w tym samym czasie pyknąć z 2/3 transakcje czy zakłady i mieć z tego nie 100 czy 200, ale 1000 albo 2000


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - toptrader2013 - 04-11-2014 21:54

podawanie sygnałów na opcje krótkoterminowe to pomyłka

przy długoterminowych sensowność odrobinę wzrasta

ale już lepiej byłoby umożliwić "mentorowi" obracanie naszym depozytem za jakiś % niż czekać na sygnały, bo zanim z sygnału skorzystasz to sytuacja na wykresie może się już totalnie zmienić


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - mlynarczyk - 05-11-2014 01:35

nie wiem jak Wy, ale ja nie wierzę w żadne sygnały binarne, Wolę sam brać na siebie odpowiedzialność za swoje typy i inwestycje. Nigdy nie ma pewności, że osoba podająca sygnały działa w dobrej wierze


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - yolo69 - 05-11-2014 16:31

no spoko rozumiem was inwestorzy. Macie jakieś tam zyski które wam starczają więc w dupie macie zarabianie na sygnalach i uwazacie ze podawanie innym wywoła u was presję jakąś. Podczas sesji na skype dało by się podawać spokojnie. No ale wiadomo ze wszystko moze sie nagle zmienić.

No nic szkoda. Pozostaje mi chyba samemu sie nauczyć.