Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uważajcie na Hitleap - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Uważajcie na Hitleap (/Temat-Uwazajcie-na-Hitleap-100890)



Uważajcie na Hitleap - K.O.M.B.E.K - 04-11-2014 15:52

Dzisiaj wchodząc na paypala zauważyłem ze mój portfel się zmniejszył się o 7 euro.
Po chwili doszedłem iż mam zapisaną subskypcję i co miesiąc kasa z konta idzie bez mojej wiedzy.
Piszę ten post ku przestrodze kożystających z tego programu.
Jako anegdotę powiem że i tak wszystko mi się wykorzystało(wykupione minuty) bo nie anulowałem wyświetlania pewnej strony Xpokerface


RE: Uważajcie na Hitleap - Kickster - 05-11-2014 02:15

Bo regulaminy się czyta, jako użytkownik tego forum powinieneś wiedzieć że właśnie tak robicie w bambuko tych co wysyłają smsy na suby. Ja sobie od razu anulowałem płatność na PP, poza tym przez cały tydzien widniało to w mojej historii więc musiałeś totalnie olać PP żeby tego nie widzieć


RE: Uważajcie na Hitleap - bcclicks - 05-11-2014 07:00

Przecież to od razu widac ze to subskrypcja jest wiec w czym problem? W gapiostwie:-D



Sent from my HD7 using Tapatalk


RE: Uważajcie na Hitleap - K.O.M.B.E.K - 05-11-2014 07:38

(05-11-2014 02:15)Kickster napisał(a):  Bo regulaminy się czyta, jako użytkownik tego forum powinieneś wiedzieć że właśnie tak robicie w bambuko tych co wysyłają smsy na suby. Ja sobie od razu anulowałem płatność na PP, poza tym przez cały tydzien widniało to w mojej historii więc musiałeś totalnie olać PP żeby tego nie widzieć

Jestem takiego samego zdania i dlatego nie zarabiam na subsms Wink


Odp: Uważajcie na Hitleap - Lami - 05-11-2014 07:40

"Kożystających"? Lol


RE: Uważajcie na Hitleap - Dereeris - 05-11-2014 15:28

To nie jest naciąganie ze strony hitleap tylko głupota użytkownika. Pisze jak byk, że to subskrypcja