Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomóżcie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Pomóżcie! (/Temat-Pomozcie-10089)



Pomóżcie! - Alcor - 10-07-2010 14:51

Siema, jako że mam na Green-up wygraną już koszulkę i książkę, to teraz chciałbym puszki, ale jest problem... jestem na 80~ pozycji. Mógłby kto ktoś poklikać tych PODEMNĄ? Z góry bardzo dziękuje za pomoc i mam nadzieję że zdobędę moje upragnione puchy.


RE: Pomóżcie! - Admin - 10-07-2010 15:47

nie ma szans - testowalismy to na 1 edycji.

Kliknalismy wszystcy na tsie tych przed osobami ktore byly w top100 jednak to nie da zadnych rezultatow oni Ciebie tez klikna - na jedno ich klikniecie w ciebie my musimy zrobic 50 w innych bys zdobyl puszki wiec to nie osiagalne w czasie 2 dni. W nastepnej edycji szybciej sie wypisz z listy.

Mimo wszystkim kliknalem kilka osob ktore sa obok Ciebie.


RE: Pomóżcie! - sl0910 - 10-07-2010 16:24

Alcor masz jeszcze szansę w następnej edycji. Na jedno gospodarstwo domowe może przypaść max. 4 mniejsze nagrody (ksiązki, koszulki, puszki), więc zarejestruj się jako ktoś z rodziny i może się za 4 razem uda Wink


RE: Pomóżcie! - paskur - 10-07-2010 16:40

Tez mam taka sytuacje,
jest straszny ścisk, jeden klik przenosi mnie o około 30 pozycji...


Pomóżcie! - Admin - 09-05-2013 22:22

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.