Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam LP - zarabiaj na PPA - KSW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam LP - zarabiaj na PPA - KSW (/Temat-Sprzedam-LP-zarabiaj-na-PPA-KSW-100882)

Strony: 1 2


Sprzedam LP - zarabiaj na PPA - KSW - ddww - 04-11-2014 14:06

1.Nazwa przedmiotu: Gotowy Landing Page do zarabiania na KSW - 8.11.2014 (ew. po lekkich zmianach 6.11.2014)
2.Opis przedmiotu: Mam do sprzedania kolejny landing page, tym razem związany z nadchodzącym wydarzeniem KSW. Za każdym razem można na tym wydarzeniu wyciągnąć spore sumki, jest to idealny start dla początkujących w branży PPA. Idealnie nadaje się na spam, dlatego każdy może zarobić na nim, nawet początkujący. Przeznaczenie to PPA - można np. dodać filmik przedstawiający najlepsze momenty walk. Landing page jest wykonany bardzo ładnie i przejrzyście, zachęcający. Znalazłem to na dysku, lekko przerobiłem. Sprzedaję, ponieważ nie zarabiam na ppa i jest mi to niepotrzebne. Na stronie wystarczy podpiąć swój link czy gateway. Można też zmienić teksty wg. swoich potrzeb.

Oferta zawiera:

- gotowy landing page,
- plik graficzny (psd),
- pomoc w wrzuceniu stronki na serwer (załatwiam darmowy hosting oraz domenę),
- pomoc w dostosowaniu strony

Czyli otrzymujecie ode mnie gotową stronkę.

Można skorzystać z Gatewaya. Fajnie się tu sprawdzi. Dodatkowo w cenie mogę go podpiąć na tej stronce. Zarobki są zależne od naszego promowania. Jak ktoś ma swoje zaplecze reklamowe (np. fanpage) i dobry pomysł, może wyciągnąć spore sumy.

Wydarzenie jest w dniu 8 listopada, następne 6 grudnia tego roku, ale jak ktoś ma dobry pomysł to może cały czas coś zarabiać Smile

4.Kontakt: prywatna wiadomość lub gg: 49612799
5.Cena: 50,00 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot: przelew, paypal

Edit:

W związku z dużą ilość próśb o prezentację landinga przez użytkowników, postanowiłem zaprezentować jak wygląda grafika.

[Obrazek: image.jpg]

Na środku strony jest player, a w nim klikalny przycisk play z efektem rozjaśnienia po najechaniu myszką. Obrazek w playerze można w bardzo prosty sposób podmienić na swój własny. Nie trzeba edytować pliku graficznego, wystarczy podmienić link do obrazka.


RE: Sprzedam LP - zarabiaj na PPA - KSW - amadeusz.ak47 - 05-11-2014 00:07

Taki Landing Page możecie znaleźć za darmo .


RE: Sprzedam LP - zarabiaj na PPA - KSW - ddww - 05-11-2014 00:30

Faktycznie, tym bardziej że go widziałeś . Równie dobrze mogłeś napisać że amadeusz to nie imię, amadeusz to styl życia .

ehh...


RE: Sprzedam LP - zarabiaj na PPA - KSW - ~LeXu - 05-11-2014 13:47

8 listopada jest Polsat Boxing Night.


RE: Sprzedam LP - zarabiaj na PPA - KSW - Maersk - 05-11-2014 14:57

Aktualne?


RE: Sprzedam LP - zarabiaj na PPA - KSW - ddww - 05-11-2014 16:18

Tak, aktualne. Niedługo powinna być opinia jednego z kupujących także jak ktoś nie jest przekonany to niech poczeka Smile


RE: Sprzedam LP - zarabiaj na PPA - KSW - PETERILLUSION - 05-11-2014 16:22

kupilem wszystko ok, polecam.


RE: Sprzedam LP - zarabiaj na PPA - KSW - ddww - 06-11-2014 09:58

W związku z dużą ilość próśb o prezentację landinga przez użytkowników, postanowiłem zaprezentować jak wygląda grafika.

[Obrazek: image.jpg]

Na środku strony jest player, a w nim klikalny przycisk play z efektem rozjaśnienia po najechaniu myszką. Obrazek w playerze można w bardzo prosty sposób podmienić na swój własny. Nie trzeba edytować pliku graficznego, wystarczy podmienić link do obrazka.


RE: Sprzedam LP - zarabiaj na PPA - KSW - v3XeR - 06-11-2014 13:53

Tylko ta walka nie będzie w KSW tylko Polsat Boxing Night. Big Grin


RE: Sprzedam LP - zarabiaj na PPA - KSW - unforgivable - 06-11-2014 14:05

Cena chyba za mała w porównaniu z tym ile można wyciągnąć na takiej niszy. Dla mnie to psucie rynku bo zaraz będzie pełno gimbazy spamującej gdzie popadnie... Undecided Kto wiedział o gali ten wiedział - myślący.