Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DotPay premium sms - podatki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: DotPay premium sms - podatki (/Temat-DotPay-premium-sms-podatki-100878)



DotPay premium sms - podatki - AdriannB - 04-11-2014 12:41

Witam, Postanowiłem wykorzystać jeden ze sposobów z zarabiam.com.
Z tego co czytałem dotpay za premium-sms odlicza już podatek, tylko pojawia się kwestia [zakładając że zarabiam po 1500/mc] i wypłacam kase na moje konto mogą mnie zapytać co robię że zarabiam co miesiąc po 1500zł. Jak się wtedy tłumaczyć bo raczej będą wmawiali mi że muszę założyć DG bo robię to w sposób ciągły. Jedno rozwiązanie które mi na myśl przyszło to założyć w miesiącu w którym bd robił wypłate jakiś fake serwis - ogłoszeniowy [otworzyć na ten 1 miesiąc firmę] i jak coś to tłumaczyć się, że ludzie tam wysyłali smsy. A może znacie jakieś inne sposoby?


RE: DotPay premium sms - podatki - marcel_kk - 04-11-2014 12:48

1500 zł na miesiąc to sa już realne dochody czy tylko Twoje pobożne życzenie tyle zarabiać ?
Bo jak jest to na razie w sferze marzeń to masz jeszcze czas myślec o podatkach.


RE: DotPay premium sms - podatki - AdriannB - 04-11-2014 13:01

To zakładając, że doświadczeni koledzy z forum mają taki problem - miałem kiedyś przykre doświadczenia z us dlatego zanim się za coś zabiorę wolałbym zapoznać się w jaki sposób sobie radzicie - Pytam też bo część ze sposobów podchodzi pod małe oszustwa dlatego wolałbym się nie tłumaczyć "wie Pani nie robię tego w sposób ciągły tylko od czasu do czasu zamieszczę numer w internecie i ludzie wyślą tam smsyTongue


RE: DotPay premium sms - podatki - domin_dz - 04-11-2014 14:11

Dotpay z tego co wiem ma umowę o dzieło, w przypadku takiej umowy nie musisz posiadać DG Smile


RE: DotPay premium sms - podatki - djbaggi - 04-11-2014 15:45

Umowa o dzieło z dotpay.