Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. (/Temat-Pomysl-na-zarobek-Darmowe-rozmowy-i-smsy-100876)

Strony: 1 2 3


[Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - gruczar - 04-11-2014 11:59

Od jakiegoś czasu mam telefon w nju mobile i za 38 zł miesięcznie mam za darmo smsy i rozmowy do wszystkich (komórkowe i stacjonarne w Polsce). Stestowałem to wysłałem progsem na andka 100k smsów na losowe numery (więc może ktoś z Was dostał smsa xD) i wszystko doszło, na dodatek ludzie odpisywali he, he. Z rozmowami to po prostu dzwoniłem na mój stacjonarny i zostawiałem telefon na tydzień he, he. Czyli generalnie - działa.

Mój pomysł jest taki, żeby ktoś z Was postawił stronę typu "bramka sms" i napisał własny program na androida, który wysyła za ludzi eski i je odbiera przekazując na stronę (np. po podaniu loginu i hasła do odbioru). Takie serwisy wspaniale zarabiają w CPM, a może dodać skracacze i np. unikalny numer po aktywacji subka (tak, żeby się nam za starter i doładowania zwróciło).

Sprawa z rozmowami wygląda tak, że nie wiem czy da się jednocześnie kilka rozmów jednym numerem wykonywać. Wiem, że centrale telefoniczne i call center to potrafią, ale może mają taką konfigurację za dodatkowy hajs.

W każdym razie możecie zrobić serwis jak zajfon.pl i wrzucić reklamy i skracacze i po prostu ludzie będą czekać na swoją kolejkę i czas jednej rozmowy możecie ograniczyć do 1 minuty. Plus będziecie musieli powiadomić instytucje, że z takiego numeru mogą dostawać wiadomości o "bombach", więc żeby sobie taki numer wprowadzili do rejestru jak ktoś do nich zadzwoni to będą wiedzieć, że to od Was. W każdym razie na czymś takim można zarobić gigantyczne pieniądze (sam zajfon miał online po 15k ludzi, a jak Wy będziecie oferowali także odbieranie smsów to będziecie mieli jeszcze więcej).

Kasa jaką musicie zainwestować: telefon z androidem (300 zł?), karta nju (5 zł), doładowanie orange (33 zł), dedyk/vps (50 zł), domena .pl (0 zł?).

I tyle, jak ktoś z Was to ogarnie to mile widziany feedback i zostawcie linka do strony, na pewno się przyda Smile.


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - Kickster - 04-11-2014 13:29

No pomysł fantastyczny. Muszę uruchomić swoje kontakty do programowcow Jerk Pracy trochę dużo ale jakby taki serwis działał to zwróci się na momencie nieporównywalnie do wyłożonej pracy.


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - djbaggi - 04-11-2014 15:44

Raczej nie przejdzie, tyle jest free bramek etc ze ciężko z przebiciem


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - Kickster - 04-11-2014 18:35

Spróbuj do playa wysłać Smsa bez żadnych ograniczeń itd.. albo do orange.


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - aero2 - 04-11-2014 18:45

SMSy to nic, rozmowy się liczą, komórki i stacjonarne w Play Mini Max na kartę koszt 25 zł miesiąc jeśli kupimy doładowanie za tyle, mi tak wychodzi.


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - asiorek - 04-11-2014 18:55

Nielimit tez jest w plush, za 35 zl ;p


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - aero2 - 04-11-2014 19:37

Jest, ale nie do stacjonarnych.Smile


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - Pitman - 04-11-2014 19:38

(04-11-2014 11:59)gruczar napisał(a):  Stestowałem to wysłałem progsem na andka 100k smsów na losowe numery

Jest jakiś program, bot czy aplikacja żeby wysłać tyle smsów?


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - yoda - 04-11-2014 19:47

W Polsce jest jeszcze miejsce przynajmniej na 4-5 takich serwisów.
Z tym że na początku trzeba zainwestować w programistów, a jak po powstaniu stronki
sieć zrobi jakąś blokadę, to kasa utopiona.


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - therin - 04-11-2014 23:44

Czy jeżeli będę wysyłał sms-y na losowe numery z jakąś reklamą, to mogę mieć przez to jakieś problemy prawne, tak jak np. w przypadku spamu na e-maile?