Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? (/Temat-Jak-otworzyc-zamek-z-duzym-kluczem-100861)

Strony: 1 2 3


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - benzcel - 03-11-2014 23:25

Jezu ale czy wy nie rozumiecie nie dociera że muszę to zrobić tak by wszystko było w jednym kawałku?


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - Ando - 04-11-2014 00:04

Idziesz po zwykłą surówkę gdzieś, gdzie dorabiają klucze i zwykłym pilnikiem (NIE pilniczkiem do paznokci) stworzysz pasujący klucz bez problemu. W czasach gimbazy robiło się takie cuda to i Tobie powinno się udać Wink
Czasami pomaga również owinięcie "prawie dopasowanego" klucza zwykłym papierem z 4-5 razy. Wtedy brakujące szlify uzupełnia papier i idzie pięknie Wink


Odp: RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - benzcel - 04-11-2014 00:06

(04-11-2014 00:04)Ando napisał(a):  Idziesz po zwykłą surówkę gdzieś, gdzie dorabiają klucze i zwykłym pilnikiem (NIE pilniczkiem do paznokci) stworzysz pasujący klucz bez problemu. W czasach gimbazy robiło się takie cuda to i Tobie powinno się udać Wink
Czasami pomaga również owinięcie "prawie dopasowanego" klucza zwykłym papierem z 4-5 razy. Wtedy brakujące szlify uzupełnia papier i idzie pięknie Wink
Nie wiem czy mam tyle czasu Smile A sposób ala odgiac blaszki i włożyć podobny klucz? Przejdzie? Albo drut z wieszaka bądź gwoźdz wydaje mi się najprostszy


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - Ando - 04-11-2014 00:08

Nie wiem jak z tym gwoździem czy wieszakiem ale możesz tez podobny klucz podszlifowac trochę (30min roboty) i powinno pójść

Wysłane z Google Nexus 5 przez Taptalk


Odp: RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - benzcel - 04-11-2014 00:09

(04-11-2014 00:08)Ando napisał(a):  Nie wiem jak z tym gwoździem czy wieszakiem ale możesz tez podobny klucz podszlifowac trochę (30min roboty) i powinno pójść

Wysłane z Google Nexus 5 przez Taptalk
Podszlifowac ale jak skoro nie mam wzoru Sad


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - Ando - 04-11-2014 00:14

Na "czuja". Wink


Odp: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - v3XeR - 04-11-2014 00:29

A nie możesz po prostu zgiąć gwoździa na kształt litery L, ta dolna krótsza część litery L miała około 1cm. Potem w ta krótszą część nawalasz młotkiem aż przejdzie do środka (przez blaszki). Gdy będzie przechodził zegnij drugi bok (na kształt prostokątnej litery C) i klucz gotowy Big Grin Pamiętaj żeby ten gwóźdź nie był za mały, rób to z min. 4

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - Kaspirek - 04-11-2014 01:29

"Dokładnie tak rozwiązałem sprawę. Zdjąłem przykrywkę zamka, wygiąłem odstający element dziurki i podobny klucz wszedł bez oporu. Po odgięciu spowrotem nawet nie było śladu. :lol: "

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0CDkQFjAE&url=http%3A%2F%2Fjoemonster.org%2Fart%2F23365&ei=cB1YVILDIoKuaZCLgPAJ&usg=AFQjCNFtUQwsjQvpQ902c1GyBV3I5gzudw&bvm=bv.78677474,d.d2s


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - xJAmaTOx - 04-11-2014 07:16

Daj zdjęcie tych drzwi xd


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - broofie - 04-11-2014 19:37

I jak sobie poradziles?