Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? (/Temat-Jak-otworzyc-zamek-z-duzym-kluczem-100861)

Strony: 1 2 3


Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - benzcel - 03-11-2014 22:22

Witam, panowie jest problem zgubiłem klucz od piwnicy gorszy problem jest taki że muszę na jutro wieczór wyciągnąć stare części od komputera z niego dla młodszego siostrzenca. Ślusarz nie wchodzi w grę.. Klucz jest tego typu jak na obrazku poniżej [Obrazek: b7d8330f2538cf60d08446ee96c76089.jpg]

Pomożecie?


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - Adriano42 - 03-11-2014 22:53

Kiedyś się bawiłem jakimś śrubokrętem, innymi kluczami jednak nie otworzyłem. (Drzwi od domu, złamałem klucz i wyjść nie mogłem;p) no cóż, po chwili jednak otworzyłem......Trepem w zamek i poszłoBig Grin Jednak zamek poszedł do wymiany bo drzwi się nie domykały nawet;p Tak więc raczej ciężko będzie Ci bez klucza otworzyć. Skoro to piwnica to może użyj "Kung-FU" Big Grin


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - benzcel - 03-11-2014 22:54

Nie ma takiej opcji, nikt się nie może dowiedzieć ze doszło do takiej sytuacji bo to dom ciotki a ja tu jestem tylko do końca tygodnia.


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - Krakersik - 03-11-2014 23:18

Eee tam jak idziesz na włam to nie ma co się drzwiami przejmować Xpokerface


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - benzcel - 03-11-2014 23:20

Ta gdyby to było na wlam a jak ciotka zobaczy że drzwi rozwalone to może jeszcze mi nagrodę da? Zgubiłem klucz do piwnicy który mi dala bo ona jest w Niemczech do końca tygodnia i jestem w domu musze jakoś to ogarnąć a nie mam pojęcia jak. Powie mi ktoś coś w końcu konkretnego? Słyszałem że można wgiac drut z wieszaka ale jak to dokładniej zrobić?


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - damianus627 - 03-11-2014 23:22

Taki zamek to jakimś skrzywionym drutem/gwoździem powinien pójść.


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - MaLiN - 03-11-2014 23:22

Ciężki przypadek. A próbowałeś samemu skonstruować coś podobnego do tego klucza? Kawałek grubszego metalu + wiertarka, albo coś do robienia szlifu. Metoda prób i błędów.Ewentualnie samemu odkręcić zamek, o ile jest to technicznie możliwe. Ślusarz nie wchodzi w grę, bo myślisz że za drogo?


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - pacynek1 - 03-11-2014 23:23

rozkręć zamek ;d


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - benzcel - 03-11-2014 23:24

Mówicie że z zakrzywionym gwoździem powinno pójść? Wink


RE: Jak otworzyć zamek z dużym kluczem? - PremAccHack - 03-11-2014 23:25

Uzyj tego uniwersalnego urządzenia:
[Obrazek: 31364.jpg]