Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaz na allaegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedaz na allaegro (/Temat-Sprzedaz-na-allaegro-100859)



Sprzedaz na allaegro - Roben - 03-11-2014 21:55

Panowie załozyłem watek (pozniej go wyrzuce) bo moze ktos sie orientuje.Otóz całkiem prywatnie pewna osoba złozyła mi propozycje bym wystawiał jej rzeczy na allegro ona ma sklep ale nie ma na tyle czasu by samemu wszystko ogarnac,ja miał bym tylko wystawiac rzeczy ze swojego konta w zamian za % od zyskow ze skelepu.Dodam ze ogolnie ma byc 5 takich osob co wystawiaja te oferty.Problem w tym ze nie mam działalnosci gospodarczej ale ta osoba twierdzi ze jej nie potrzebuje bo wszystko bedzie na nią szło,ale przeciez konto jest moje wiec cos mi sie wydaje ze tak sie nie da rady i to nie jest mozliwe by skarbowka sie nie doczepiła.Moze wie ktos lepiej jak to z tym jest ?


RE: Sprzedaz na allaegro - daniel42na - 04-11-2014 10:35

Konto allegro weryfikujesz przelewm ze swojego konta bankowego, czyli swoimi danymi i później na to konto wypłacane są pieniądze. Więc skarbówka jeśli ma się do kogoś doczepić to pierwszy będziesz w tym wypadku TyWink Jeśli mógłbym coś zasugerować, to odpuść bo to śmierdzi kombinatorstwem i jakimiś lewymi interesami...


RE: Sprzedaz na allaegro - surfer0700 - 04-11-2014 10:41

Nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się że oni normalnie do Ciebie się przywalą.
Jak mnie skarbówa ścigała, to nie pytali czy komuś wystawiam aukcje, tylko od razu karę nałożyli.

edit:

widze że daniel już odpisał Big Grin


RE: Sprzedaz na allaegro - Roben - 04-11-2014 15:43

Tez wlasnie mam złe przeczucia a niestety nie znam tak dobrze tej osoby i troche za łatwe by to były pieniadze.Ja to w sumie podejrzewam ze ten sklep to moze ma jakis kardziony towar itp.Dam sobie spokoj wole miec czyste sumienie i nie ogladac sie potem za siebie Wink


Sprzedaz na allaegro - Roben - 07-11-2014 00:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.