Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik młodego zarabiaki - Reaktywacja w większym stylu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik młodego zarabiaki - Reaktywacja w większym stylu. (/Temat-Dziennik-mlodego-zarabiaki-Reaktywacja-w-wiekszym-stylu-100853)

Strony: 1 2 3


Dziennik młodego zarabiaki - Reaktywacja w większym stylu. - Killigan - 03-11-2014 20:31

Witam.Mam na imię Adrian,mam 15 lat(prawie 16). Postanowiłem założyć już drugi mój dziennik. Poprzedni gdzieś mi się zapodział(tu prośba do Moderatora lub kogoś innego o zamknięcie poprzedniego).Poprzednim razem zarabiałem gorsze bawiąc się w skracacze oraz klikałem durne reklamy na scamie "PTCircle".

Tym razem szukam szczęścia z subami Smile.

W dzienniku będe pisał codziennie wieczorem(chyba,że mi coś wypadnie to moge wcześniej)
Aktualnie posiadam 3 konta na fb do spamu z tego na 2 zablokowali mi dostęp do pisania na grupach więc teraz na 1 będe spamował. No cóź.. Może coś z tego wyjdzie.

02,03/11/2014
Zarobki z 10/15 zł wzniosły się w góre co jest dla mnie satysfakcją.

[Obrazek: 118_5_w_2_dni.jpg]
Tak to wychodzi jakieś 95zł bez 1listopada w którym zarobiłem okolo 24-28zł Smile
No to do jutra Smile

CEL NA LIPIEC : 450ZŁ . Od czegoś trzeba zacząć Smile.


RE: Dziennik młodego zarabiaki - Reaktywacja w większym stylu. - patryk0407 - 03-11-2014 20:40

ładnie Smile
No to powodzenia Smile
Cóż promujesz że taka ładna konwencja %? Smile


RE: Dziennik młodego zarabiaki - Reaktywacja w większym stylu. - EWENEMENT - 03-11-2014 20:40

Życzę powodzenia Smile Może dodaj jakiś cel, to motywuje Lol
Długo zajmuje ogarnięcie 3 kont do spamowania ? Sam mam zamiar zabrać się ze suby bo skracacze i zysk 50 zł z miesiąc pracy to troche mało Smile


RE: Dziennik młodego zarabiaki - Reaktywacja w większym stylu. - Killigan - 03-11-2014 20:47

Ogólnie to z kontami szybko idzie.Wystarczy jakieś 3 zdjęcia jednej osoby znaleźć i po problemie Smile. Lub mozna kupić ze zdjęciami za jakieś 3zł/szt.Ogólnie suby Ci bardzo polecam Smile.
Cel dodałem, jest to 450zł na Lipiec.


RE: Dziennik młodego zarabiaki - Reaktywacja w większym stylu. - Kamyfek - 03-11-2014 20:54

na jakim programie jeśli można wiedzieć Smile


RE: Dziennik młodego zarabiaki - Reaktywacja w większym stylu. - EWENEMENT - 03-11-2014 20:55

Zawsze mnie ciekawiło jak dodawać się do grup i skąd je brać ? Kiedyś próbowałem to dostałe weryfikacje zdjęciowo na 2 kontach po dodaniu ~30 znajomych i ~5 grup Big Grin Konta zweryfikowne telefonicznie ? Smile
Myślę że ładny cel, ale zawsze można go pobić . Udanego miesiąca Lol


RE: Dziennik młodego zarabiaki - Reaktywacja w większym stylu. - Killigan - 03-11-2014 20:58

Dziękuje Smile. Konta zweryfikowane. Co do grup to gdzieś na forum widziałem chyba liste 600'set grup Smile. Jak coś moge Ci je podesłać na PW.


RE: Dziennik młodego zarabiaki - Reaktywacja w większym stylu. - poduszka12 - 03-11-2014 21:25

Jakim cudem masz taką konwersję na spamie? Rolleyes


RE: Dziennik młodego zarabiaki - Reaktywacja w większym stylu. - Killigan - 04-11-2014 06:38

Znalazłem kilka takich grup i nawet dobrze idzie Smile. Do zobaczenia wieczorem Smile


RE: Dziennik młodego zarabiaki - Reaktywacja w większym stylu. - ArekzPolski - 04-11-2014 06:49

wowJerk2